Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Agia Pelagia

Nalezeno 6 výsledků

Agia Pelagia dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Agia Pelagia. Letovisko Agia Pelagia je oázou klidu na severním pobřeží Kréty při pobřeží Ligaria cove a Mononaftis Bay. Máte- li v plánu prožít klidnou dovolenou plnou odpočinku na slunných písečných plážích, vodních radovánek a výletů za kulturními památkami Kréty, pak je pro vás dovolená v Agia Pelagia výbornou volbou! Toto letovisko je vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak pro romantický pobyt s partnerem či výlet s přáteli, s nimiž můžete poznávat nejkrásnější zákoutí severního pobřeží Kréty.

Dovolená v Agia Pelagia

Láká- li vás dovolená v Agia Pelagia, pak využijte naši nabídku zájezdů na Krétu a rezervujte si svůj pobyt s dostatečným předstihem. Se zájezdy do Agia Pelagia si zajistíte nejen pohodlnou a rychlou leteckou přepravu, ale také ubytování v hotelu a samozřejmě také možnost zajištění polopenze či stravy all inclusive.

Klidná dovolená na Krétě, to je dovolená v malebném letovisku Agia Pelagia nacházejícím se na severním pobřeží ostrova, nedaleko hlavního města Heraklion. Toto letovisko je známo svými krásnými plážemi, mělkým mořem s velmi teplou vodou po celou letní sezónu a také četnými kulturními památkami v blízkém okolí, které jsou ideálními místy pro vaše výlety. Láká- li vás dovolená plná slunce, zábavy a skvělé relaxace na tichém pobřeží, pak je pro vás dovolená v Agia Pelagia jako stvořená! Ať plánujete dovolenou s dětmi, partnerem či přáteli, letovisko Agia Pelagia jistě plně uspokojí všechny vaše představy o příjemné dovolené na Krétě.

Zájezdy do Agia Pelagia

Toužíte poznat krásu Kréty, navštívit místa jako je Heraklion či klášter Savathianon a prožít klidnou dovolenou plnou odpočinku a nevšedních zážitků? Pak využijte naše zájezdy do Agia Pelagia, s nimiž vás čeká nezapomenutelná dovolená na jednom z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Součástí zájezdů je letecká přeprava, ubytování v kvalitním hotelu a samozřejmě také možnost stravy all inclusive. Zájezdy do Agia Pelagia jsou ideální pro vaši rodinnou dovolenou, ale také jako dárek pro vaše blízké. Věnujte dárkový poukaz na nevšední zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat! Dárkové poukazy na zájezdy jsou ideálním dárkem k výročí, promoci i k narozeninám.

Zajímavosti Agia Pelagia

Letovisko Agia Pelagia nacházející se na pobřeží dvou zátok – Ligaria a Mononaftis je nádhernou ukázkou krétské přírody. Můžete zde spatřit malebné písečné pláže lemované průzračným mořem, skalní útesy, rozmanité druhy rostlin i vysoké stromy lemující bělostné stavby typické pro řecké pobřeží. Díky své poloze je Agia Pelagia ideálním místem pro celou řadu výletů, z nichž nejoblíbenějším je návštěva hlavního města Kréty, Heraklionu, v němž můžete spatřit celou řadu kulturních památek, muzeí, parků i fontán.