Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Chania

Nalezeny 2 výsledky

Chania dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Chania. Nejkrásnější město na Krétě? Jednoznačně město Chania ležící na západním pobřeží. Ve 20. století bylo město Chania hlavním městem Kréty, dnes je jedná o turistickou destinaci lákající turisty z celého světa svou nádhernou architekturou, příjemnou atmosférou a krásnou okolní přírodou. Dovolená v Chanii je ideální zejména pro ty, kdo mají rádi dlouhé procházky, kulturní památky, drobné kavárny a pestrý kulturní život, který vás zcela vtáhne do svého víru.

Dovolená v Chania

Rezervujte si své zájezdy do Chanie právě teď a zajistěte si skvělou dovolenou v Řecku z pohodlí vašeho domova. Můžete se zde těšit na rozkvetlé zahrady, výletní plavby lodí, moderní hotely a vynikající nabídku služeb, s nimiž prožijete dovolenou plnou jedinečných zážitků. Neváhejte, vyberte si svou dovolenou v Chanii!

Chania, druhé největší město Řecka, je nejen významným přístavem, ale také kulturním centrem západní Kréty. Hlavním rysem tohoto města je zejména jeho historická část, která vám představí v plné kráse řadu domů vystavěných v benátském stylu, ale také několik tureckých staveb a hlavně křivolaké uličky, jimiž je město proslulé. Toužíte- li poznat krásu Kréty, Chania je velmi dobrou volbou! Nejenže se v jejím okolí nachází hned několik pláží, je zde také bohatý kulturní život a panoramatické výhledy ze zdejšího pobřeží jsou naprosto úchvatné. Přístavní město Chania bývá velmi často označováno jako nejkrásnější město celé Kréty a každý, kdo jej někdy navštívil, musí uznat, že na tomto přízvisku něco je. Tradiční architektura typická pro přístavní města se zde snoubí s drobnými kavárnami, květinami a loděmi kotvícími v přístavu a vytváří tak naprosto idylickou atmosféru pro spokojenou dovolenou v Řecku.

Zájezdy do Chanie

Na našich webových stránkách aleznete stovky zájezdů na Krétu a mezi nimi samozřejmě také zájezdy do Chanie. Pokud i vás zlákala myšlenka na dovolenou v tomto kouzelném městě, pak neváhejte a rezervujte si své zájezdy do Chanie právě teď prostřednictvím našeho online katalogu! V ceně zájezdů je zahrnuta doprava, ubytování dle vašeho výběru a samozřejmě také možnost stravy včetně nabídky all inclusive. Prohlédněte si naši nabídku zájezdů do Chanie a informujte se o aktuálních slevách, s nimiž si zajistíte krásnou dovolenou v Řecku za velmi zajímavou cenu!

Chania – perla západní Kréty

Město Chania je jedním z nejvýznamnějších měst Kréty. Do roku 1971 byla dokonce jejím hlavním městem. V současné době se jedná o velmi oblíbený cíl turistů, kteří sem přijíždějí obdivovat krásnou architekturu, užít si zdejší atmosféru a dopřát si dovolenou plnou odpočinku od starostí všedních dní. Vydáte- li se na prohlídku města Chania, pak si rozhodně nenechte ujít procházku starým městem, návštěvu majáku nebo okolní přírody.