Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Panormo dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Panormo. Řecké letovisko Panormo je jedním z méně známých letovisek Kréty a díky tomu zde můžete prožít dovolenou plnou relaxace a zábavy na slunných písečných plážích lemovaných průzračným mořem. Dovolená v Panormu je vhodná zejména pro rodiny s menšími dětmi, které hledají pro svou dovolenou větší soukromí a klid, ale také pro páry, které si mohou užívat příjemné procházky po pobřeží nebo zajímavé výlety do okolí.

Dovolená v Panormu

Láká- li vás dovolená v Řecku a toužíte- li poznat kulturní i přírodní poklady Kréty, pak je pro vás dovolená v Panormu jako stvořená! Využijte naši nabídku se zájezdy do Panormo a dopřejte si letní dovolenou plnou skvělých zážitků s vašimi blízkými! Čekají zde na vás nejen dlouhé a čisté pláže, ale také kvalitní hotely s výborně propracovanými all inclusive službami, včetně kulturních akcí, sportovních kurzů či fakultativních výletů.

Romantická dovolená v Řecku, to je dovolená v letovisku Panormo nacházejícím se východně od města Rethymno. Tato původně malá rybářská vesnička se v průběhu posledních desetiletí proměnila v kouzelné letovisko, které si stále zachovává svou příjemnou atmosféru a je tedy ideálním místem pro klidnou dovolenou v lůně přírody Kréty. V minulosti stávalo na místě dnešního letoviska krásné město Panormo pyšnící se velmi dlouhou historií, avšak v 9. století našeho letopočtu bylo zničeno Saracény. Dominantou letoviska Panormo je zdejší přístav, v němž plachetnice vystřídaly ve velké míře původně rybářské lodě, které sloužily zdejším obyvatelům k obživě. I dnes zde však můžete spatřit několik starších lodí, které jsou ukázkou dřívějšího života ve městě.

Zájezdy do Panorma

Dovolená na Krétě je mezi českými turisty velmi oblíbená, dopřejte si ji i vy s našimi zájezdy do Panorma! Součástí těchto zájezdů je letecká přeprava, ubytování v hotelu i apartmánu a samozřejmě možnost zajištění snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Zájezdy do Panorma jsou také skvělým tipem na dárek! Potěšte své blízké a věnujte jim dárkový poukaz na zájezdy.

Zajímavosti Panorma

Letovisko Panormo patří mezi méně známá letoviska Kréty, a tak se zde můžete těšit na dovolenou v příjemné a klidné atmosféře. Navíc je zde také možnost četných výletů, například do nedaleké jeskyně Melidoni nebo do vesnice Margrites, která je známá hrnčířstvím. Pokud se rozhodnete zůstat v letovisku, pak si rozhodně nenechte ujít návštěvu centra města, kde naleznete řadu obchůdků, barů i restaurací, v nichž můžete ochutnat speciality řecké kuchyně.