Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Georgioupoli dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Georgioupoli. Plánujete letní dovolenou a láká vás pobyt v Řecku na ostrově Kréta? Máte- li rádi také písečné pláže, spoustu zeleně a pestrou nabídku fakultativních výletů, pak je pro vás tou pravou volbou dovolená v Georgioupoli, kouzelném letovisku ležícím nedaleko Rethymna a jezera Kournas. Letovisko Georgioupoli se vyznačuje krásnými písečnými plážemi, které se mírně svažují do moře, četnými kavárnami a tavernami, ale také okolím s přírodními i kulturními zajímavostmi, které jsou skvělými místy pro fakultativní výlety.

Dovolená v Georgioupoli

Dovolená v Georgioupoli je vhodná pro rodiny s malými dětmi, stejně jako pro milovníky vodních sportů, kultury i řecké gastronomie, kterou si zde můžete dopřávat v nejrůznějších restauracích rozsetých po celém pobřeží. Vyberte si dovolenou mezi našimi zájezdy do Georgioupoli.

Georgioupoli, neboli také Georgioupolis je původně malou rybářskou vesničkou ležící na severním pobřeží Kréty, která se v průběhu posledních desetiletí proměnila v nádherné turistické středisko s kvalitními písečnými plážemi, spoustou zeleně a ideálními podmínkami pro vaši spokojenou letní dovolenou v Řecku. Celé letovisko Georgioupoli je obklopeno nádhernou přírodou a vytváří fantastické scenérie, které si jistě na první pohled zamilujete. Také poloha na severním pobřeží Kréty je velmi výhodná. Z Georgioupoli můžete podnikat nejrůznější fakultativní výlety, např. do měst Rethymno, Chania či Heraklion, který je zároveň hlavním městem ostrova. Velmi oblíbenou zábavou jsou v Georgioupoli také vodní sporty nebo klidný odpočinek v malebných kavárnách na pobřeží.

Zájezdy do Georgioupoli

Plánujete dovolenou na Krétě a láká vás slunné severní pobřeží tohoto ostrova? Pak využijte naše zájezdy do Georgioupoli, s nimiž si zajistíte skvělou dovolenou v severozápadní části Kréty. Zájezdy do Georgioupoli jsou vhodné pro turisty hledající vodní sporty, zajímavé výlety spěší turistiku, ale také pro milovníky pravé řecké gastronomie a rodiny s malými dětmi. Hledáte- li přehlednou nabídku se zájezdy do Georgioupoli, pak využijte náš online katalog, v němž naleznete přehledně seřazeny zájezdy do Georgioupoli včetně všech potřebných informací a aktuální nabídky slev.

Pláže a vodní sporty Georgioupoli

Dominantou letoviska Georgioupoli je kromě nádherné přírody jeho pobřeží, které vám učaruje písečnými plážemi a průzračně čistou vodou lákající ke koupání, stejně jako k potápění a mnoha dalším vodním radovánkám. Vodní sporty jsou v Georgioupoli velmi oblíbené a vy si zde můžete užívat po celou letní sezónu!