Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Rethymno

Nalezeno 10 výsledků

Rethymno dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Rethymno. Máte rádi kulturní památky a plánujete prožít letošní dovolenou na Krétě? Pak vyrazte na dovolenou do Rethymna, které v sobě snoubí krásu osobité řecké kultury a četných památek s moderními hotely a nádhernými plážemi vhodnými k odpočinku i nejrůznějším druhům sportu. Dovolená v Rethymnu je ideální volbou pro rodiny s dětmi, stejně jako pro mladé turisty i seniory, kteří si mohou užívat dlouhé procházky městem i po pobřeží a kochat se přitom výhledy na fascinující scenérie, v nichž se snoubí malebná příroda Kréty s četnými památkami.

Dovolená v Rethymno

Láká- li vás poznat krásy letoviska Rethymno na vlastní oči, pak neváhejte a rezervujte si právě teď své zájezdy do Rethymno, s nimiž si zajistíte komfortní ubytování v hotelu na pobřeží, leteckou přepravu a samozřejmě také možnost stravy all inclusive. Dovolená v Rethymno je skvělou volbou pro celou rodinu.

Rethymno je unikátní kombinací benátské, turecké a řecké kultury, která nabízí rozmanitou architekturu, romantické pobřeží a ideální podmínky pro letní dovolenou na Krétě. Díky několika desetiletím, po která náleželo Rethymno Turkům, zde můžete obdivovat několik mešit a také další budovy nesoucí turecké prvky. Střed města je naproti tomu v benátském stylu a pobřeží vévodí moderní hotelové komplexy, které se každoročně plní turisty z celého světa. Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou na Krétě, právě v letovisku Rethymno, pak se vám naskytne skvělá příležitost navštívit bezpočet unikátních kulturních památek, ale také mnoho přírodních zajímavostí. Na své si zde přijdou také milovníci vodních sportů, kteří mohou vyzkoušet kurzy potápění, jízdu na mořském kajaku a samozřejmě také vodní lyžování.

Zájezdy do Rethymna

Láká vás poznat impozantní památky Řecka a Kréty a prožít nevšední chvíle na plážích pyšnících se jemným pískem, malebnou přírodou a azurově modrým mořem vhodným k ničím nerušené zábavě i nejrůznějším sportům? Pak využijte zájezdy do Rethymna, které jsou vaší jízdenkou na nezapomenutelnou dovolenou na jednom z nejkrásnějších ostrovů Řecka. Zájezdy do Rethymna jsou také výborným tipem na dárek. Věnujte svým blízkým dárkové poukazy na zájezdy jako dárek k narozeninám, výročí či svatbě a dopřejte jim nezapomenutelné chvíle plné relaxace a skvělých zážitků.

Památky a zajímavosti letoviska Rethymno

Dominantou letoviska Rethymno je benátská pevnost Fortezza, která je veřejně přístupná a můžete si prohlédnout kdykoliv během letní sezóny i mimo ni. Dalšími zajímavostmi města jsou například kašna s lvími hlavami nacházející se v historické části města, křivolaké uličky s původními budovami, archeologické museum či městský park, který je opravdovou oázou klidu v tomto, někdy poněkud rušném, městě.