Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Anissaras

Nalezeno 16 výsledků

Anissaras dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Anissaras. Zajímavá dovolená v Řecku na severním pobřeží Kréty? To je dovolená v Anissaras, malebném letovisku rozkládajícím se v těsné blízkosti letovisek Analipsis a Kato Gouves, s nimiž vytváří téměř jednolitý celek. Samotné letovisko Anissaras je poměrně klidným místem s kvalitními plážemi, hotely a také aquaparkem, který jistě nadchne děti všeho věku, stejně jako dospělé. V letovisku Anissaras si na své přijdou také příznivci řecké kultury a tradiční řecké gastronomie, milovníci all inclusive služeb a vodních sportů i všichni, kdo se chtějí vydat do hlavního města Heraklion.

Dovolená v Anissaras

Dovolená v Anissaras je vhodná pro rodiny s dětmi, stejně jako pro starší páry, které si mohou užívat dlouhé procházky podél pobřeží, chvíle pohody v místních kavárnách nebo zajímavé fakultativní výlety za kulturními památkami Kréty. Letovisko Anissaras je svým charakterem velmi podobné okolním střediskům Analipsis a Kato Gouves, s nimiž postupně srůstá a vytváří tak rozsáhlý turistický komplex, jako stvořený pro letní dovolenou na severním pobřeží Kréty.

Velkou výhodou dovolené v Anissaras je nejen příjemné prostředí a mírně se svažující pobřeží s písečnými plážemi, ale také výhodná poloha nedaleko hlavního města ostrova Heraklion, které je ideálním místem pro fakultativní výlety. Dovolená v Anissaras je vyhledávaná zejména mezi mladými turisty a rodinami s dětmi, které sem lákají ideální podmínky pro vodní radovánky a také výborné turistické zázemí.

Zájezdy do Anissaras

Letní dovolená v Řecku na ostrově Kréta je mezi českými turisty stále oblíbenější. Dopřejte si ji také vy s našimi zájezdy do Anissaras, které jsou vaší vstupenkou na léto plné odpočinku a skvělých zážitků! Letovisko Anissaras je typickým řeckým městem, které se přizpůsobilo nárokům cestovního ruchu a v současnosti nabízí ideální podmínky pro vaši spokojenou a ničím nerušenou dovolenou. S našimi zájezdy do Anissaras si zajistíte rychlou leteckou přepravu, ubytování v hotelu, dle vašeho výběru a samozřejmě také možnost snídaní, polopenze i stravy all inclusive.

Zajímavosti Anissaras

Letovisko Anissaras se vyznačuje celou řadou zajímavostí. Děti jistě nadchne zdejší aquapark, vyznavače vodních sportů budou jistě zajímat místní písečné pláže a zejména pak průzračné moře, jako stvořené k potápění, koupání i plachtění a milovníci historických památek zcela jistě ocení ideální polohu letoviska nedaleko měst, jako je Heraklion či Hersonissos.