Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Gouves

Nalezeno 12 výsledků

Gouves dovolená a zájezdy 2019 / 2020

Dovolená Gouves. Klidná dovolená na Krétě? To je dovolená v Gouves, malebném letovisku, které je součástí téměř 6 kilometrů dlouhého pobřežního pásu letovisek severního pobřeží Kréty. Letovisko Gouves, neboli také Kato Gouves je oblíbeným cílem zejména mezi rodinami s dětmi a také mezi všemi, kdo od své dovolené v Řecku očekávají odpočinek, klidné a čisté pláže, výlety za kulturními památkami i dobré podmínky pro vodní sporty.

Dovolená v Gouves

Láká vás dovolená v Gouves? Pak si prohlédněte nás online katalog zájezdů do Gouves, v němž naleznete nejen přehledně seřazené zájezdy do desítek renomovaných cestovních kanceláří, ale také aktuální nabídku slev, s nimiž můžete značně snížit náklady na svou letní dovolenou. Ať už plánujete dovolenou s dětmi, partnerem či skupinou přátel, letovisko Gouves si na první pohled zamilujete!

Letovisko Gouves, neboli také Kato Gouves, je součástí komplexu letovisek lemujících severní pobřeží Kréty. Tento turistický komplex zahrnuje kromě letoviska Gouves, například také Analipsis, Anissaras či Hersonissos, které se vyznačuje pestrým kulturním životem a velmi kvalitními hotely. Přestože se Gouves nachází mezi poměrně rušnými letovisky, jedná se spíše o klidnější místo vhodné například k rodinné dovolené na Krétě.

Dovolená v Gouves je vhodná pro všechny, kdo plánují výlety do hlavního města Heraklionu a touží spojit při své dovolené sport, odpočinek i kulturu Řecka v jeden harmonický celek. V letovisku Gouves na vás čekají malebné hotely i apartmány v příjemné krajině plné zeleně, pláže s výbornými podmínkami pro ničím nerušené lenošení i vodní sporty a také pestrá nabídka fakultativních výletů za kulturními poklady Kréty.

Zájezdy do Gouves

Ostrov Kréta patří mezi nejčastější cíle dovolené v Řecku. Plánujete- li i vy prožít letošní letní dovolenou na Krétě, pak vám jistě přijde vhod naše nabídka zájezdů do Gouves, s nimiž si zajistíte kvalitní ubytování v klidném prostředí a výborné podmínky pro cestování po Krétě. Zájezdy do Gouves v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu dle vašeho výběru a také stravu. Je na vás, zda zvolíte stravu all inclusive, polopenzi či pouze snídaně.

Toulky městečkem Gouves

Gouves je stejně jako mnoho dalších přímořských měst Kréty z velké části závislé na turistickém ruchu, kterému se také muselo přizpůsobit. Vydáte- li se na toulky městem, pak narazíte na hotely lemující pobřeží, tradiční řecké taverny, bělostné domy, typické pro řecké ostrovy a také krásné pláže lákající k dlouhým procházkám při západu slunce. Přes den jsou zdejší pláže rájem vodních sportů a také plážového volejbalu.