Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Kokkini Hani dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Kokkini Hani. Letní dovolená v Řecku plná zábavy, odpočinku i vodních sportů? To je dovolená v Kokkini Hani, kouzelném letovisku rozkládajícím se na severním pobřeží Kréty nedaleko hlavního města Heraklion! Dovolená v Kokkini Hani je hojně vyhledávaná zejména rodinami s malými dětmi, které sem lákají široké, mírně se svažující pláže a nedaleký aqvapark. Ale na své si zde přijdou také milovníci bujaré zábavy a fakultativních výletů, s nimiž můžete navštívit místa, jako je hlavní město Heraklion.

Dovolená v Kokkini Hani

Zaujala-li vás představa dovolené v Kokkini Hani, neváhejte a využijte naši online nabídku na zájezdy do Kikkini Hani, s nimiž si zajistíte letní dovolenou plnou báječných zážitků i odpočinku. Dovolená v Kokkini Hani, to jsou dlouhé písečné pláže, kvalitní hotely, výborné služby a typicky řecká kultura, která vás zcela okouzlí.

Máte rádi široké pláže a mělké zálivy? Pak vyrazte do letoviska Kokkini Hani ležícího na severním pobřeží Kréty v Řecku. Kokkini Hani se kromě krásných pláží vyznačuje také ideální polohou pro výlety do hlavního města Kréty, Heraklionu, které je proslulé svými památkami a pestrým kulturním životem, ale také četnými obchůdky s nejrůznějšími drobnostmi, restauracemi, tavernami i bary. Rodiny s dětmi jistě ocení přítomnost aqvaparku v těsné blízkosti letoviska, stejně jako mírné svažování zdejších písečných pláží. Rozhodnete- li se svou dovolenou v Kokkini Hani zpestřit zajímavým výletem, můžete se vydat například do okolních letovisek, jako je Agios Nikolaos.

Zájezdy do Kokkini Hani

Plánujete letní dovolenou v Řecku na severním pobřeží Kréty? Pak využijte naše zájezdy do Kokkini Hani, s nimiž si zajistíte nejen rychlou a pohodlnou dopravu, ubytování v hotelu a stravu, ale také léto plné nezapomenutelných zážitků a kulturních klenotů Řecka. Dovolená na Krétě je mezi českými, ale i zahraničními turisty velmi oblíbená, díky kvalitě zdejších letovisek a velkému množství historických památek, dopřejte si ji i vy s našimi zájezdy do Kokkini Hani.

Zábava a sport v Kokkini Hani

Dovolená v Kokkini Hani je ideální pro turisty všeho druhu. Ať už hledáte zábavu či sport, letovisko Kokkini Hani je pro vás tím pravým místem. Milovníci vodních sportů si zde mohou užívat koupání, potápění, vodní lyžování a mnoho dalších sportovních aktivit, zatímco pro vyznavače kultury jsou připraveny restaurace, bary, taverny i zajímavé výlety do okolí.