Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Hersonissos

Nalezeno 38 výsledků
1 2 3 4 Další

Hersonissos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Hersonissos. Hersonissos je jedním z nejoblíbenějších letovisek ostrova Kréta a svým návštěvníkům skýtá nejen nádherné pláže pokryté pískem, ale také pestrou nabídku aktivit, jako jsou vyjížďky na koních, zábava v aquaparku, vodní sporty na pobřeží nebo výlety za kulturními poklady Kréty, které jsou připomínkou slavné historie tohoto ostrova. Na dovolené v Hersonissos patří mezi oblíbené kratochvíle turistů fakultativní výlety do hlavního města Heraklion, archeologické lokality s pozůstatky chrámu Knossos nebo do pohoří Selena Oros, které je ideálním místem pro vaše pěší výlety.

Dovolená v Hersonissos

Láká- li vás aktivní dovolená v Řecku, pak je pro vás dovolená v Hersonissosu ideální. Na své si zde přijdou jak mladí turisté, hledající vodní sporty a pestrý noční život, ale také rodiny s malými dětmi, které si mohou užívat příjemné chvíle na malebných plážích linoucích se podél celého pobřeží letoviska. Vyberte si zájezdy do Hersonissos právě teď!

Kréta, největší ostrov Řecka a pátý největší ostrov středozemního moře, skýtá více než 1000 kilometrů pobřeží a díky tomu máte na výběr z opravdu pestré palety přímořských letovisek, v nichž můžete prožít svou letní dovolenou u moře. Máte- li rádi krásnou přírodu, historii a kulturu Řecka, pak bychom vám doporučovali letovisko Hersonissos, které se nachází na severním pobřeží nedaleko hlavního města Heraklion. Dominantou letoviska Hersonissos, neboli Chersonissos či Hersonisos, je rozsáhlá pobřežní promenáda, na níž naleznete celou řadu drobných kaváren a restaurací, v nichž můžete ochutnat speciality zdejší kuchyně. Rodiny s dětmi jistě potěší zejména vodní park Star Beach, v nichž mohou prožít spokojené odpoledne plné zábavy na desítkách skluzavek a tobogánů.

Zájezdy do Hersonissosu

Dovolená v Řecku je oblíbená po celém světě a je stále oblíbenější i mezi českými turisty. Objevujte i vy krásy Kréty a prožijte jedinečnou dovolenou v letovisku Hersonissos, které je jedním z nejstarších letovisek ostrova a je také ideálním výchozím bodem pro vaše fakultativní výlety za památkami Kréty. Rezervujte si své zájezdy do Hersonissosu právě teď a nepromeškejte svou dovolenou na Krétě!

Zábava v Hersonissosu

Rozhodnete- li se pro dovolenou v Hersonissosu, pak se rozhodně nemusíte bát, že byste se na své dovolené nudili. Díky výborně propracovanému turistickému zázemí si zde můžete užívat chvíle klidu s krásných kavárnách na pobřeží, zábavu v zábavních parcích, romantické vyjížďky na koních pobřeží, ale také golf či celou řadu vodních sportů.