Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Stalida, Stalis

Nalezeno 41 výsledků
1 2 3 4 5 Další

Stalida, Stalis dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Stalida, Stalis. Letní dovolená se blíží a vy byste ji chtěli prožít v Řecku na ostrově Kréta? Kréta skýtá desítky krásných letovisek a jedním z nich je i letovisko Stalida, označované také jako Stalis. Dovolená ve Stalidě je vhodná pro všechny milovníky řecké kultury, slunce a moře, kterého si zde užijete během celé sezóny dostatek. Příjemné prostředí, kvalitní hotely, tradiční řecké taverny a blízkost letovisek, jako je Malia či Hersonissos, činí ze Stalidy ideální cíl pro zajímavou dovolenou na Krétě.

Dovolená ve Stalidě

Láká- li vás poznat krásy Kréty a zároveň si dopřát na své dovolené v Řecku ničím nerušený odpočinek, dovolená ve Stalidě je pro vás výbornou volbou! Prohlédněte si naši nabídku se zájezdy do Stalidy a informujte se také o aktuálních slevách, s nimiž můžete snížit náklady na svou dovolenou u moře.

Letovisko Stalida, někdy také nazývané Stalis, je jedním z mnoha letovisek, které se nacházejí na severním pobřeží Kréty. Avšak jeho poloha má jednu výhodu a tou je fakt, že se nachází v turistické oblasti mezi letovisky Malia a Hersonissos, což z něj činí ideální místo pro zajímavou dovolenou v Řecku na Krétě! Stalida je ideálním místem, zejména plánujete- li rodinnou dovolenou s dětmi. Celé letovisko Stalida v podstatě kopíruje tvar pobřeží, kolem kterého se line a plynule přechází v letovisko Malia. Nejrušnější částí Stalidy je oblast kolem hlavní třídy, kde se nachází řada hotelů a také taverny s krásnými výhledy na pobřeží a moře. Hotely ve Stalidě se nacházejí také mimo tuto hlavní silnici a zvolíte- li ubytování kousek stranou od centra kulturního dění, odměnou vám bude báječný klid a ničím nerušený spánek.

Zájezdy do Stalidy

Zájezdy do Stalidy jsou ideální pro všechny, kdo chtějí zkombinovat klidné chvíle strávené v letovisku stalis s ruchem měst, jako je Malia či Hersonissos. Na své si zde přijdou také rodiny s malými dětmi, které jistě nadchne moderně vybavený aqvapark se skluzavkami a tobogány. Zájezdy do Stalis jsou skvělou příležitostí, jak si dopřát krásnou dovolenou na Krétě plnou slunce, moře, odpočinku a skvělé zábavy a zároveň procestovat jeden z nejznámějších ostrovů Řecka.

Zajímavosti Stalidy

Letovisko Stalida a jeho okolí jsou nejen výborným místem pro dovolenou v Řecku, ale pyšní se také řadou přírodních i kulturních zajímavostí. Tou největší jsou nálezy keramických nádob a střepů v okolí zálivu Malia pocházejících z doby cca 6000 let př. Kr., což je přibližně doba prvního osídlení Kréty. V současnosti se v okolí letoviska Stalis nachází řada archeologických nalezišť, kde probíhá výzkum, který by měl osvětlit dávnou historii ostrova.