Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Kolymbari dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Kolymbari. Plánujete rodinnou dovolenou v Řecku a rádi byste navštívili Krétu? Pak bychom vám doporučovali dovolenou v Kolymbari, v letovisku, které se vyznačuje nádhernou přírodou, velmi čistým mořem a rozsáhlými plážemi ideálními pro klidný odpočinek i nejrůznější sporty, jako je například plážový volejbal. Toto letovisko je poměrně nedotčené turistickým ruchem a díky tomu si zde můžete vychutnat velmi příjemnou atmosféru bez davů turistů, turistiku v nádherné přírodě, celou řadu zajímavých fakultativních výletů do okolí a také all inclusive služby.

Dovolená v Kolymbari

Dovolená v Kolymbari je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí prožít svou dovolenou v poklidném prostředí, ale zároveň touží po zábavě a tom pravém nočním ruchu velkých letovisek. Letovisko Kolymbari se totiž nachází na poloostrově Rodopou nedaleko větších letovisek, jako je například letovisko Platanias, s nímž je spojeno pravidelnými autobusovými linkami. Zvolte si zájezdy do Kolymbari právě teď!

Letovisko Kolymbari patří mezi klidnější destinace Kréty a je ideální, pokud vás láká příjemná dovolená v nedotčené přírodě Řecka. Toto letovisko naleznete na samém konci poloostrova Rodopou a je ideálním místem zejména pro rodiny s dětmi, které si zde mohou užívat jednak příjemné chvíle strávené na rozsáhlých plážích, ale také zajímavé výlety do okolí, které se vyznačuje nádhernou přírodou, tradiční řeckou architekturou i zábavními centry s atrakcemi pro děti. Velkou výhodou letoviska Kolymbari je zejména jeho příjemná rodinná atmosféra, v níž prožijete krásnou a ničím nerušenou dovolenou na Krétě. Přestože se v okolí Kolymbari postupně rozvíjí turistický ruch, zdejší příroda je stále poměrně nedotčená a skýtá ideální příležitosti pro turistiku.

Zájezdy do Kolymbari

Plánujete dovolenou na Krétě a rádi byste si užívali dlouhé procházky nádhernou přírodou? Pak využijte naše zájezdy do Kolymbari, s nimiž vás čeká jedinečná dovolená v Řecku. Zájezdy do Kolymbari jsou jedinečnou příležitostí, jak poznat Krétu, zdejší tradice a kulturní život, ale také vyzkoušet celou řadu zajímavých vodních sportů, jako je například potápění, jízda na mořském kajaku, windsurfing či vodní lyžování.

Volný čas v Kolymbari

Kolymbari je opravdovým prázdninovým rájem, v němž si každé najde to své. Milovníci slunění na plážích si zde mohou užívat dlouhé hodiny poleháváním na písečných plážích s občasnými oblázky, zájemci o vodní sporty mohou navštívit sportovní centra pořádající nejrůznější kurzy nebo si vypůjčit kajak a vyrazit na plavbu kolem pobřeží. Na své si zde přijdou také milovníci nakupování, pro něž jsou připraveny četné obchůdky rozseté po celém pobřeží. Samozřejmostí jsou zde také drobné kavárny a restaurace, v nichž můžete ochutnat speciality řecké kuchyně.