Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Matala dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Matala. Máte rádi historické památky Řecka, dlouhé pláže a romantická místa s příjemnou atmosférou? Pak je pro vás ideální volbou dovolená v Matala na ostrově Kréta, který je proslulý svými kvalitními plážemi, all inclusive službami, slunným počasím během celé letní sezóny a tradiční gastronomií, která je zde jedinečným zážitkem dodávajícím vaší dovolené v Řecku to pravé kouzlo.

Dovolená v Matala

Letovisko Matala je od zbytku jižního pobřeží Kréty poměrně izolovaná skalními stěnami a to z něj činí ideální místo pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou plnou vodních radovánek, sportu, ale také relaxace. Dovolená v Matala je vhodná pro všechny milovníky historie, turistiky a vodních sportů, stejně jako pro rodiny plánující letní dovolenou s dětmi. Klidné prostředí a mírně se svažující pláže činí z letoviska Matala výborné místo pro rodinnou dovolenou na Krétě. Vyberte si právě dnes zájezdy do Mataly!

Matala je poměrně malým krétským letoviskem nacházejícím se v malebné krajině jižního pobřeží ostrova. Pro letovisko Matala je typická jeho písečná pláž ohraničená skalami dokreslujícími nevšední vzhled toto města, ale také řecké taverny a příjemná atmosféra, v níž vás čeká krásná dovolená na Krétě. Celé letovisko Matala se rozkládá kolem zálivu ve tvaru podkovy a je velmi oblíbeným cílem dovolené rodin s dětmi a všech, kdo si přijíždějí na Krétu odpočinout. Přestože je Matala oblíbeným cílem letní dovolené, nemusíte se bát, že zde budete rušeni davy turistů. Díky skalám, které se nacházejí kolem celého letoviska, je Matala poměrně izolovaným místem a s pouze jednou příjezdovou cestou není zrovna vhodným cílem pro výlety. Tudíž se zde můžete těšit na ničím nerušený pobyt na dlouhé písečné pláži, vodní radovánky i zajímavé výlety, včetně turistických výšlapů.

Zájezdy do Matala

Letní dovolená na řeckých ostrovech je ve světě, ale i u nás stále oblíbenější. Dopřejte si i vy a vydejte se s našimi zájezdy do Matala na slunný ostrov Kréta, který je největším ostrovem Řecka a zároveň také pátým největším ostrovem Středozemního moře. Zájezdy do Matala jsou nejen ideální příležitostí pro spokojenou a klidnou dovolenou na Krétě, ale také pro výlety za kulturními klenoty tohoto ostrova. Prohlédněte si všechny zájezdy do Matala, které naleznete v našem online katalogu a vyberte si tu pravou dovolenou pro vás!

Zajímavá místa letoviska Matala

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou v Matala, můžete se vydat na toulky městem, při nichž navštívíte řadu zajímavých míst. Prvním místem, na které jistě povedou vaše kroky je místní pláž linoucí se podél celého zálivu. Z pobřeží se pohodlně a rychle dostanete k místním skalám, které jsou proslulé vytesanými komůrkami přímo do skalní stěny. Do skály je zde vytesán také kostel, který se však nachází trochu stranou od města.