Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Adelianos Kampos

Nalezeno 6 výsledků

Adelianos Kampos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Adelianos Kampos. Láká vás letní dovolená v Adelianos Kampos na Krétě? Pak vyrazte do jeho nejrozsáhlejšího letoviska Adelianos Kampos, které je tvořeno samotným letoviskem a městy Rethymno a Platanias. Adelianos Kampos je jedním z nejlepších míst pro strávení spokojené a klidné dovolené v Adelianos Kampos na Krétě. Díky výhodné poloze na severu ostrova si zde můžete užívat vodní radovánky v poměrně mělkém moři, které je ideální pro rodiny s dětmi, ale můžete také vyzkoušet plavbu lodí na širém moři, kurzy potápění či fakultativní výlety za přírodními i kulturními zajímavosti tohoto ostrova.

Dovolená v Adelianos Kampos

Dovolená v Adelianos Kampos je skvělý způsob, jak poznat na vlastní oči krásy Kréty a zároveň si odpočinout od shonu všedních dní. S našimi zájezdy do Adelianos Kampos na vás čeká dovolená plná slunce, moře a komfortních služeb, včetně možnosti zajištění stravy all inclusive.

Plánujete klidnou dovolenou na plážích řecké Kréty lemovaných průzračným mělkým mořem a moderními hotely, které budou pečovat o vaši spokojenou dovolenou, pak je pro vás tím pravým místem malebné letovisko Adelianos Kampos, které je jedním z nejvýznamnějších turistických center na ostrově. Toto letovisko naleznete přibližně 10 kilometrů od města Rethmymno na severu Kréty, kde na vás čekají příjemné teplé dny po celou letní sezónu, vynikající podmínky pro různé druhy sportu a samozřejmě také možnost fakultativních výletů, s nimiž poznáte krásy zdejšího okolí.

Dovolená v letovisku Adelianos Kampos je ideální volbou pro vaši rodinnou dovolenou v Řecku, ale také pro příjemné chvíle s vašimi přáteli. Můžete se zde těšit na opravdu moderní turistické zázemí, krásné písečné pláže a nejrůznější služby, včetně lehátek na pláži zdarma.

Zájezdy do Adelianos Kampos

Láká- li vás poznat krásu a jedinečnou kulturu Řeckých ostrovů, které jsou zárukou nevšední dovolené plné relaxace a skvělých zážitků, pak neváhejte a rezervujte si své zájezdy do Adelianos Kampos právě teď! Můžete se zde těšit na příjemně teplé, mělké moře, které je ideálním místem pro vodní radovánky s dětmi, zajímavá místa v nedalekém okolí, moderní hotely i kouzelnou přírodu, která dokresluje příjemnou atmosféru Kréty.

Zajímavá místa v okolí Adelianos Kampos

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou v letovisku Adelianos Kampos, pak se vám naskytne výborná příležitost navštívit celou řadu zajímavých míst. Těmi nejbližšími jsou města Rethymno a Platanias, s nimiž je letovisko Adelianos Kampos spojené a vytvářejí tak jedno z největších pobřežních letovisek Kréty. Dalšími zajímavými místy jsou například Heraklion, Zlatá pláž, Agia Galiny, pláž Matala či městečko Sfakia, kde můžete spatřit tradiční řeckou architekturu i malebné pobřežní scenérie.