Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Malia

Nalezeny 3 výsledky

Malia dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Malia. Kréta je jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou v Řecku a díky své velké rozloze skýtá desítky různě velkých letovisek. Jedním z prvních míst, které se staly slavnými a hojně vyhledávanými letovisky Kréty je Malia, původně malá rybářská vesnice, která je v současnosti součástí rozsáhlého turistického komplexu na severním pobřeží ostrova nedaleko Heraklionu.

Dovolená v Malii

Dovolená v Malii je dobrou volbou, máte- li rádi rušná místa, zábavu, sport a komfortní hotely s výbornými službami. To vše a ještě mnohem víc si můžete užívat s našimi zájezdy do Malie, které jsou vstupenkou na léto plné skvělých zážitků i řecké kultury. Poznejte nejkrásnější místa Kréty, řeckou historii nebo vyzkoušejte adrenalin vodních sportů. Svou dovolenou v Malii máte na dosah ruky!

V současné době je turistický ruch na Krétě velmi rozvinutý. Pevním městem ostrova, z nějž se stalo turistické letovisko, je Malia rozkládající se na severním pobřeží Kréty. Původně malé přímořské městečko se v průběhu posledních desetiletí změnilo k nepoznání a nyní je součástí rozsáhlého turistického komplexu, který zahrnuje kromě letoviska Malia i okolní vesnice a skýtá výborné podmínky pro zajímavou dovolenou na Krétě. Máte- li rádi zábavu, sport, noční život a sport, pak je pro vás letovisko Malia výbornou volbou, avšak pokud hledáte klid a města bez turistů, Malii se vyhněte obloukem. Dovolená v Malii láká každoročně turisty z celého světa a není se čemu divit. Díky velké rozloze a rozmanitému charakteru jednotlivých částí, si zde každý přijde na své.

Zájezdy do Malie

Rádi se bavíte a hledáte to pravé místo pro dovolenou v Řecku? Skvělou volbou jsou pro vás zájezdy do Malie, jednoho z nejlepších letovisek Kréty, která je chloubou celého Řecka. Řecké ostrovy skýtají přírodní i kulturní krásy a ani Kréta není výjimkou. Využijte naše zájezdy do Malie a navštivte místa, jako je Heraklion, Hersonisos, aqvapark Waterpark, náhorní plošina Lasithi atd. Součástí zájezdů do Malie je letecká přeprava, ubytování v hotelu dle vašeho výběru a samozřejmě také možnost polopenze i stravy all inclusive.

Co s volným časem v Malia?

Rozhodnete- li se prožít svou dovolenou v Malia, rozhodně se nemusíte bát, že nebudete vědět, co s volným časem. Díky velkému množství pláží, barů, diskoték, obchodů a sportovních center budete mít o zábavu postaráno! Zatoužíte- li poznat krásy Kréty, pak můžete využít nabídku fakultativních výletů nebo se vydat na výletní plavby lodí, které jistě osloví jak rodiny s dětmi, tak zamilované páry.