Thajsko - praktické informace 2

vydáno 4. června 2015

Láká vás exotická dovolená na nádherných ostrovech oplývajících bujnou zelenou vegetací a nádhernými plážemi s palmami a bělostným pískem? Pokud ano, pak navštivte Thajsko, okouzlující zemi mnoha tváří, která nabízí celou řadu ostrovů i menších korálových ostrůvků, které jsou charakteristické svou rozmanitostí i osobitým kouzlem, v němž se mísí exotika a nespoutaná krása asijské přírody.

Dovolená na ostrovech Thajska je ve světě velmi oblíbená, objevte i vy jedinečné kouzlo této země, kterou máte s našimi zájezdy na dosah ruky! V tomto článku jsme si pro vás připravili několik užitečných informací a rad, které budou jistě užitečné při vybírání vaší dovolené v Thajsku.

Rodinná dovolená v Thajsku

Thajsko a jeho ostrovy jsou výbornou volbou nejen pro dovolenou s přáteli či partnerem, ale také pro rodinnou dovolenou s dětmi. Plánujete-li právě rodinnou dovolenou, jistě vás budou zajímat atrakce a zajímavosti jednotlivých destinací.

Jednoznačně nejlepšími ostrovy pro dovolenou s dětmi jsou Phuket a Ko Samui, které nabízejí celou řadu aktivit a atrakcí počínaje motokárami, přes bazény s tobogány, až po nejrůznější vodní sporty. Toužíte-li po aktivní dovolené plné zábavy, Phuket a Ko Samui jsou výbornou volbou, ale dáváte-li přednost klidným plážím, pak navštivte ostrovy, jako je Ko Lanta či Ko Phangan, kde si můžete užít ničím nerušený odpočinek i krásu zdejší přírody.

Tradiční thajská kultura

Pokud jste již unaveni pobyt v rušných turistických centrech a toužíte spatřit pravý život obyvatel thajských ostrovů, pak se vydejte na ostrovy, jako je Ko Yao Yai, Ko Jum, Ko Libong či Ko Kut. Na těchto ostrovech můžete navštívit tradiční thajské vesnice i města, které nejsou přeplněna turisty a nabízejí kouzelnou atmosféru Asie.

Potápění v Thajsku

Thajsko a jeho ostrovy jsou opravdovou Mekkou milovníků potápění z celého světa, které sem láká křišťálově čistá voda, bohatý podmořský život i množství nádherných korálových útesů, které zdobí zdejší hlubiny.

Nejlepší lokalitou pro potápění je okolí ostrova Ko Tao, ale potápět se dá také u ostrovů Phuket, kde si užijete také výletní plavby lodí, Ko Phi Phi, Ko Lanta, Ko Phangan, Ko Samui, Ko Chang, Ko Lipe a mnoha dalších.

Oblíbené zájezdy Thajsko

Bamboo Beach Hotel And Spa

Bamboo Beach Hotel And…

***
Thajsko, Phuket
Apsaras Beach Resort & Spa

Apsaras Beach Resort &…

****
Thajsko, Khao Lak
Loma Resort & Spa

Loma Resort & Spa

***
Thajsko, Pattaya
First Bungalow

First Bungalow

***
Thajsko, Ko Samui

Podobné články

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací Rozumím

NOVÉ ZÁJEZDY A SLEVY NA E-MAIL

S námi se dovíte jako první o nových slevách např. Děti ZDARMA, Skipasy v ceně, Veletržní slevy a další.

• Srovnávání cen od cestovních kanceláří.
• Nejrychlejší cesta k nejnižší ceně zájezdu.
• Soutěže o ceny.

Ctíme vaše soukromí a svůj odběr můžete kdykoli zrušit.

NOVÉ ZÁJEZDY A SLEVY NA E-MAIL

S námi se dovíte jako první o nových slevách např. Děti ZDARMA, Skipasy v ceně, Veletržní slevy a další.

  • Srovnávání cen od cestovních kanceláří.
  • Soutěže o ceny.
  • Nejrychlejší cesta k nejnižší ceně zájezdu.
  • Novinky z Magazínu cestování - bezpečnostní situace, tipy na výlet a reportáže.
Ctíme vaše soukromí a svůj odběr můžete kdykoli zrušit.