Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Obzor

Nalezeno 9 výsledků

Obzor dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Obzor Bulharsko all inclusive. Černým mořem omývané město Obzor, kouzelné malé letovisko Bulharska, láká každoročně velké množství turistů ze všech koutů světa, kteří sem přijíždějí prožít dovolenou v Obzoru plnou slunce, odpočinku a nových zážitků. Bulharský Obzor se pyšní nejen krásným pobřežím s písečnými plážemi, které skýtají ideální podmínky pro potápění, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších sportů, ale také komfortními hotely a apartmány, krásnou přírodou, horami i památkami, které jistě stojí za vidění.

Dovolená v Obzoru

Vaše dovolená v Obzoru začíná na stránkách naší cestovní agentury! Máme pro vás připraveny skvělé letecké zájezdy do Obzoru s pobyty all inclusive v nejlepších hotelích. Na vaši návštěvu čeká Bulharsko a nádherné písečné pláže letoviska, které na dovolené v Obzoru jistě oceníte. Zájezdy Obzor Bulharsko all inclusive. Lázeňský Obzor, malebné letovisko Bulharska, se rozkládá nedaleko měst Varna a Burgas na kouzelném západním pobřeží a každoročně láká velké množství turistů, aby zde prožili svou letní dovolenou plnou odpočinku, slunce a skvělé zábavy. Obzor se pyšní nejen krásným pobřežím se slunnými písečnými plážemi, ale také blízkými horami, unikátními památkami, ideálními podmínkami pro nejrůznější vodní sporty i možností nejrůznějších výletů do okolí. Na své si na zájezdech do Obzoru přijde opravdu každý!

Zájezdy do letoviska Obzor

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou právě zde, je pro vás připravena bohatá nabídka pobytových zájezdů do bulharského letoviska Obzor. Na zájezdy do Obzoru můžete vyrazit vlastním autem nebo letecky z letišť z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic. Sami si při objednávání zájezdu do Obzoru můžete zvolit, zda máte zájem o pobyt all inclusive, polopenzi, snídaně nebo pobyt bez stravy. Apartmány i luxusní hotely poskytují kvalitní ubytování v bezprostřední blízkosti pláží. Zájezdy do Obzoru vás jistě nezklamou a na dovolenou na plážích Černého moře budete ještě dlouho vzpomínat!

Písečné pláže letoviska Obzor

Městečko Obzor je oblíbeným letoviskem nejen pro své krásné památky a přírodu, ale také díky svým nádherným plážím, které se na severu rozprostírají od mysu Sv. Atanase, až po mys Mona Petra na jihu. Užijete si na dovolené v Obzoru nejrůznější vodní radovánky, jako je windsurfing, jízda na vodních kolech či vodních skútrech, plavání, potápění i šnorchlování. Můžete také vyzkoušet jízdu na vodních tobogánech nebo romantické procházky po pobřežní promenádě.