Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Destinace lokality Ko Lanta

Ko Lanta dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Koh Lanta Thajsko. Toužíte poznat kulturu Thajska a prožít dovolenou plnou exotiky? Vydejte se na překrásný ostrov Koh Lanta, kde vás na první pohled uchvátí panenská příroda, nekonečné písečné pláže a průzračné moře, které láká k vodním radovánkám. Díky bohatému podmořskému životu a nádherným korálovým útesům se stal ostrov Ko Lanta rájem pro milovníky potápění a šnorchlování, které zde mohou vyzkoušet i úplní začátečníci. Na tomto krásném ostrově si užijete plnými doušky také bohatý noční život, četné fakultativní výlety i ochutnávky zdejších pikantních specialit.

Dovolená na ostrově Ko Lanta

Pokud jste se rozhodli, prožít svou dovolenou právě na ostrově Koh Lanta, nebudete litovat. Ko Lanta, to je exotická dovolená plná nevšedních zážitků v Thajsku. S našimi zájezdy na Koh Lanta se můžete vydat do nejkrásnějších letovisek tohoto ostrova a na vlastní oči poznat jeho unikátní kulturu a omamnou krásu. Láká vás exotické a tajemné Thajsko? Toužíte prožít letní dovolenou na některém z jeho nádherných ostrovů? Pak se vyjdete na kouzelný ostrov Ko Lanta, který je perlou Thajského království. Překrásná příroda s nekonečnými plážemi zalitými sluncem se zde snoubí s průzračným mořem, korálovými útesy a komfortním turistickým zázemím, které dodá vaší dovolené veškerý komfort!

Zájezdy na Ko Lanta

Ko Lanta a další ostrovy Thajska jsou po celém světě známy díky své exotické přírodě, nádherným plážím a také kulturnímu životu, který vás zde zcela pohltí do svého víru. Pokud chcete poznat jedinečnou krásu a kulturu ostrova Ko Lanta, máte právě teď jedinečnou příležitost! Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku leteckých zájezdů od renomovaných cestovních kanceláří, které zajišťují ubytování v luxusních hotelích i komfortních vilách a samozřejmě také možnost stravy all inclusive, polopenze i snídaní. Vyberte si zájezdy na Ko Lanta a poznejte nevšední krásu Thajského království!

Thajský ráj na plážích ostrova Ko Lanta

Nezapomenutelná dovolená na širokých písečných plážích lemovaných palmami, spousta slunce, sportu a skvělé zábavy, to je dovolená na ostrově Ko Lanta! Užijete si zde nejen relax, ale také potápění mezi korály a hejny pestrobarevných rybek, turistiku, noční život i četné fakultativní výlety do vnitrozemí ostrova, letovisek na pobřeží i plavby lodí do jedněch z nejkrásnějších lokalit světa, kterými jsou Hin Daeng a Hin Muang. S našimi zájezdy se vydáte do letovisek, jako je Klong Dao Beach s velkým množstvím koktejlových barů, Lanta Town, centrum ostrova Saladan a mnoho dalších.