Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ko Samui

Nalezeno 64 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 Další

Ko Samui dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Koh Samui Thajsko. Láká vás romantická dovolená na tropickém ostrově posetém kokosovými palmami, který lemují bělostné písečné pláže s průzračným mořem a spoustou slunce, které prozáří celou vaši letní dovolenou? Pak neváhejte a prožijte svou letní dovolenou na kouzelném ostrově Koh Samui, který si, i přes stále se rozrůstající turistický ruch, stále zachovává své jedinečné kouzlo. Panenská thajská příroda s deštnými pralesy, unikátní buddhistické chrámy i rušná letoviska, to vše a ještě mnohem víc naleznete na kouzelném ostrově Ko Samui.

Dovolená na ostrově Ko Samui

Vyberte si z naší nabídky zájezdů a navštivte Thajsko, letoviska jako je Borhut Beach, Lamai, Chaweng Beach a mnoho dalších, kde si užijete skvělou zábavu i adrenalin při vodních sportech, romantické výlety a procházky po pobřeží i noční život v četných barech. Dovolená na ostrově Ko Samui, dovolená pro mladé turisty hledající zábavu i romantiku, ale také rodiny s malými dětmi. Thajské ostrovy jsou jedny z nejkrásnějších turistických destinací světa a každoročně lákají i ty nejnáročnější turisty, aby zde prožili svou letní dovolenou. Pokud také toužíte poznat jedinečnou exotickou krásu Thajského království, pak navštivte krásný ostrov Ko Samui, v němž se snoubí široké pláže s bělostným pískem, tropickou vegetací i zábavními kluby a komfortními letovisky, které dodají vaší dovolené veškeré pohodlí.

Zájezdy na Ko Samui

Ko Samui, to je záruka opravdu jedinečné dovolené, která bude plná exotické kultury Thajska, skvělé zábavy a také nevšedních zážitků. Vydejte se poznat ostrov Ko Samui, který vás na první pohled omámí svým jedinečným kouzlem tropického ráje. V nabídce naší cestovní agentury naleznete pobytové zájezdy na Ko Samui, s nimiž navštívíte nejrůznější letoviska ostrova a užijete si komfortní služby místních hotelových či apartmánových komplexů. Vyberte si pro svůj bezstarostný pobyt letecký zájezd se stravou all inclusive. Věříme, že budete s naší nabídkou zájezdů spokojeni a prožijete nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Ko Samui.

Panenská příroda, nádherné pláže i nespoutaná zábava na Koh Samui

Ostrov Ko Samui je perlou Jihočínského moře, která se pyšní zelenými horami, pobřežím s bělostnými plážemi a kokosovými palmami, letovisky s rušným nočním životem i skvělými podmínkami pro romantickou a ničím nerušenou dovolenou v Thajsku. Ubytování na ostrově zajišťují luxusní a moderně vybavené hotely, které ničím nenarušují zdejší přírodu. Mezi nejoblíbenější letoviska Ko Samui patří Chaweng Beach se skvělými podmínkami pro vodní sporty, Borhut Beach, Choeng Mon a Lamai, kde poznáte jedinečnou kulturu tohoto nedotčeného exotického ráje. Ke svému zájezdu si můžete samozřejmě také přikoupit fakultativní výlety do nejrůznějších zákoutí ostrova, jako je opičí farma, mořský národní park nebo se vydejte na výlet do hlavního města Thajska Bangkoku.