Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kapverdské ostrovy

Nalezeno 21 výsledků
1 2 3 Další

Lokality země Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy dovolená a zájezdy 2024

Zájezdy a dovolená Kapverdské ostrovy

Dovolená a zájezdy Kapverdské ostrovy all inclusive. Stále váháte, kde strávit svou letní dovolenou? Vyrazte na dovolenou na Kapverdské ostrovy. Skvělou volbou je dovolená na Kapverdách zejména pro milovníky potápění, slunce, křišťálově čistého moře a krásných písečných pláží, které lákají ke sportu i odpočinku. Počasí na Kapverdských ostrovech je, díky jejich poloze, velmi příjemné. Teplota se v letních měsících pohybuje okolo 29 °C a srážky jsou spíše výjimkou, takže krásné počasí pro zájezdy na Kapverdské ostrovy je zaručené.

Kapverdy se zájezdy all inclusive od NewTravel.cz

Kapverdy jsou vulkanického původu s typickou přírodou a tvoří dvě skupiny, Barlavento - návětrné ostrovy a Sotavento - závětrné ostrovy. Mezi největší patří ostrovy Sal, Boa Vista, Fogo se stále aktivním vulkánem, Santo Antao či Sao Tiago. Na našich stránkách na vás čeká dovolená na nejoblíbenějších letoviscích Kapverdských ostrovů. Vybrat si dovolenou na Kapverdských ostrovech můžete také z naší aktuální nabídky zájezdů, hotelů a pobytů. Dovolená Kapverdské ostrovy se zájezdy all inclusive za super ceny. Zájezdy Kapverdské ostrovy all inclusive. Kapverdské ostrovy jsou skvělým místem pro odpočinek na rozlehlých plážích s jemným pískem, ale také pro sport či horskou turistiku. Nekonečné pláže Kapverd zde střídají malebná horská úbočí s panenskou přírodou, kterou nenarušují davy turistů. Pokud chcete strávit nádhernou dovolenou na místě, které vás okamžitě okouzlí svým poklidem, jsou pro vás zájezdy na Kapverdy tím pravým rozhodnutím.

Zájezdy na Kapverdské ostrovy

Projděte si pozorně stránky naši cestovní agentury, jsou zde pro vás připraveny zájezdy na Kapverdské ostrovy do řady luxusních hotelů, ale také mnoho apartmánů, které zaručují, že vaše dovolená na Kapverdských ostrovech proběhne v pohodlí a klidu. Výhodné jsou především zájezdy na Kapverdské ostrovy se stravou all inclusive nebo zájezdy pro rodiny s pobyty pro děti zdarma. Ale nejvíce ušetříte s Last minute zájezdy na Kapverdské ostrovy.

Ostrovy a krásy Kapverd

Kapverdské ostrovy, neboli také Kapverdy, jsou ostrovy nacházející se nedaleko východního pobřeží Afriky. Svůj název získaly díky poloostrovu Cap Vert, Zelený mys, který tvoří nejzápadnější bod Afrického kontinentu. Podle polohy dělíme Kapverdské ostrovy na návětrné, Barlavento, ležící na severu a závětrné, Sotavento, nacházející se na jihu. Hlavním a současně největším městem těchto Kapverdských ostrovů je Praia, přístav na ostrově Santiago, který je kulturním i politickým centrem. Jedná se také o jedno z turisticky nejvýznamnějších míst Kapverdských ostrovů. Určitě si jejich návštěvu na zájezdu na Kapverdské ostrovy nenechte ujít.

Kapverdské ostrovy vznikly vulkanickou činností, což dokazuje krajina, která je na každém ostrově naprosto unikátní, čisté pláže s černým vulkanickým pískem a poslední aktivní vulkán na ostrově Fogo. Za vidění jistě stojí i další ostrovy tohoto souostroví. Například Boa Vista, Sal, Santiago, San Nicolau, San Vincente, Maio, Brava a Santo Antao. Díky své poloze je zde počasí po celý rok opravdu nádherné, průměrné denní teploty dosahují 29 °C a proto patří zájezdy na Kapverdské ostrovy mezi stále častěji vyhledávané.