Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ko Chang

Nalezeno 12 výsledků

Ko Chang dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Koh Chang Thajsko. Exotická dovolená s vůní květin a tajemných dálek? To je dovolené na druhém největším ostrově Thajska, Koh Chang. Vydejte se s našimi zájezdy poznat jedinečnou krásu tohoto nádherného hornatého ostrova, který skýtá nejen krásná horská úbočí s bujnou tropickou vegetací, ale také krásná města i tradiční vesnice a zejména pak okouzlující pobřeží s bělostnými plážemi táhnoucími se podél celého pobřeží. Užijte si vodní radovánky i potápění v okolí korálových útesů, vyzkoušejte adrenalin windsurfingu nebo si jen užívejte klid a pohodu romantických zákoutí ostrova Ko Chang.

Dovolená na Ko Changu

S našimi zájezdy navštívíte nejkrásnější zákoutí ostrova Koh Chang, která skýtají komfortní ubytování v hotelových komplexech obklopených nádhernými zahradami či v bungalovech, které budí dojem tradičních chýší domorodých obyvatel. Dovolená na Koh Chang vás jistě nadchne. Láká vás exotická dovolená v Thajsku? Milujete potápění v okolí korálových útesů či jedinečnou atmosféru exotického ostrova? Pak se vydejte prožít svou dovolenou na krásný thajský ostrov Ko Chang! Čekají na vás dlouhé písečné pláže s palmami a průzračným mořem, v jehož hlubinách naleznete nejen nádherné korály, ale také hejna drobných pestrobarevných rybek a nejrůznějších mořských živočichů, kteří promění vaše potápění v okolí Ko Chang na jedinečný zážitek. Užijete si zde dlouhé procházky po pobřeží, klidný odpočinek v romantických zátokách či fakultativní výlety na nejzajímavější místa ostrova!

Zájezdy na ostrov Ko Chang

Thajské království se svými nádhernými tropickými ostrovy je velmi oblíbenou a vyhledávanou destinací turistů ze všech koutů světa. Vydejte se také vy za jedinečnou krásou Thajska a jeho ostrova Ko Chang, který vám otevře zcela nový svět plný exotických krás! Naše cestovní agentura pro vás připravila opravdu skvělé zájezdy na ostrov Ko Chang, s nimiž si užijete skvělou dovolenou plnou nevšedních zážitků v nádherné exotické zemi plné rozmanitých krás.  Ko Chang je jedinečný ostrov, na kterém vás čekají luxusní hotely, nádherné hotelové resorty s nadstandardními službami. Ke svým zájezdů na Ko Cháng si můžete samozřejmě na místě přikoupit také fakultativní výlety do nejrůznějších zákoutí ostrova i na okolní ostrovy, jenž svou rájem vodních sportů a potápění.

Jedinečný ostrov s nádhernou přírodou Ko Chang

Ko Chang, druhý největší ostrov Thajska, je opravdu jedinečným místem, které promění vaši dovolenou v nezapomenutelnou cestu za exotikou. Navštivte s našimi zájezdy přímořská letoviska ostrova Ko Chang a užijte si plnými doušky jedinečnou kulturu a krásu thajských ostrovů, které skýtají nejen krásné bělostné pláže s jemným pískem, ale také kouzelné hory, jenž se snoubí s tradiční architekturou zdejších měst a vesnic. Za návštěvu stojí také krásné národní parky či kouzelné vodopády, z nichž nejznámějším je Than Mayom.