Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Jižní Dalmácie

Nalezeno 14 výsledků

Destinace lokality Jižní Dalmácie

Jižní Dalmácie dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Jižní Dalmácie Chorvatsko all inclusive. Plánujete letní dovolenou v Chorvatsku, ale stále si nejste jisti, kterou lokalitu zvolit? Toužíte-li navštívit Chorvatsko, po jeho oblázkových plážích, krásné přírodě a malebných městech s unikátní architekturou a příjemnou atmosférou, pak je pro vás tím nejlepším místem pro dovolenou Jižní Dalmácie! Nádherná příroda skýtající průzračně čisté moře, členité pobřeží s plážemi i skalnatými útesy, o něž se tříští vlny příboje se zde snoubí s komfortním turistickým zázemím s luxusními hotely i poklidnými penziony, jedinečnou atmosférou plnou klidu, odpočinku a pohody, kterou si užijete plnými doušky na mnoha krásných místech, které nejsou okupovány davy turistů.

Dovolená Jižní Dalmácie

Prožijte skvělou dovolenou u moře v Jižní Dalmácii, kupujte zájezdy do Jižní Dalmácie! Užijte si vodní sporty, cyklistické či turistické výlety do okolí i romantické procházky zdejšími městy. Dovolená v Jižní Dalmácii je opravdu skvělým zážitkem pro celou rodinu i mladé cestovatele hledající adrenalin vodních sportů či aktivní dovolenou.

Zájezdy Jižní Dalmácie. Toužíte poznat krásu jihovýchodního pobřeží Chorvatska a prožít nezapomenutelnou dovolenou u moře? Pak se s námi vydejte na cestu do Jižní Dalmácie, která je perlou chorvatského pobřeží. Kouzelná příroda plná rozmanitých krás se zde snoubí s jedinečnou architekturou přístavních měst. Poznejte pravou tvář Chorvatska a Jižní Dalmácie a prožijte krásnou dovolenou plnou slunce, odpočinku i skvělé zábavy na četných plážích s vynikajícími podmínkami pro vodní sporty, odpočinek i romantické procházky pobřežními promenádami. Jižní Dalmácie je místem, které skýtá vše, co si jen od letní dovolené u moře můžete přát.

Zájezdy do Jižní Dalmácie

Chorvatsko a celé jeho pobřeží je velmi oblíbenými turistickými destinacemi. Cenově dostupná dovolená, snadná přeprava i vlastním vozem, nádherné průzračné moře a příjemná atmosféra zdejších měst, jsou velkými lákadly nejen pro české, ale i zahraniční turisty, kteří se sem rádi každoročně vracejí. Poznejte také vy jedinečnou krásu chorvatských letovisek a prožijte nezapomenutelné chvíle v kouzelné atmosféře Jižní Dalmácie! Vydejte se na zájezdy do Jižní Dalmácie a rozhodně nebudete litovat! Součástí těchto zájezdů je vlastní i autobusová přeprava, ubytování v hotelových komplexech i apartmánech a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Na místě si pak ke svým zájezdům můžete ještě přikoupit nejrůznější fakultativní výlety do zajímavých míst v okolí vašeho letoviska.

Oblíbená letoviska Jižní Dalmácie

Zájezdy do Jižní Dalmácie, překrásná oblast chorvatského pobřeží táhnoucí se od hranic s Černou horou až po město Ploče na severu, je rozmanitou zemí, v níž poznáte nespoutané živly přírody, unikátní architekturu a kulturu chorvatských přístavních měst i tradiční kulinářské speciality! Nechte se omámit podmanivým kouzlem Jižní Dalmácie a vydejte se s námi do letovisek jako je ostrovy Korčula, Mljet, Šipan, Orebič, město Dubrovník nebo poloostrov Pelješac.