Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Phi Phi

Nalezeno 9 výsledků

Destinace lokality Phi Phi

Phi Phi dovolená a zájezdy 2024

Dovolená zájezdy Koh Phi Phi Thajsko. Nezapomenutelné okamžiky v tropickém ráji? To je dovolená na překrásném ostrově Phi Phi. Bujná exotická vegetace místních hor se zde snoubí s pobřežím, které doslova bere dech. Široké písečné pláže a průzračné moře lemované palmami, jako vystřižené z časopisu, to je thajský ostrov Phi Phi. Na své si na dovolené na Phi Phi přijdou jak mladí cestovatelé toužící po dobrodružství, tak milovníci potápění a šnorchlování, kteří si zde užijí ponory v okolí nádherných korálových útesů s bohatým podmořským životem.

Exotická dovolená na Phi Phi

Ostrov Koh Phi Phi je opravdových tropickým rájem, kde prožijete jedinečnou dovolenou plnou exotické kultury Thajska, nezapomenutelných zážitků a také ničím nerušeného odpočinku. Vydejte se na tento krásný ostrov a změňte vaši letní dovolenou na cestu za dobrodružstvím exotickými krásami Thajského království. Romantická dovolená na Phi Phi se vám jistě bude líbit. Snili jste někdy o tropickém ostrově, kde byste byli jen vy a panenská příroda s dlouhými písečnými plážemi a průzračným mořem plným bohatého podmořského života? Pak se vám tento sen může splnit, vydáte-li se na kouzelný ostrov Phi Phi, který je skvostem Thajského království. Na ostrově Phi Phi na vlastní oči poznáte, co znamená slovo tropický ráj. Nejsou zde žádné přeplněné pláže ani cesty s kolonami aut, jste zde jen vy a exotika kolem vás, která vás zcela pohltí svým jedinečným kouzlem nedotčené krásy Thajska.

Zájezdy na exotický ostrov Phi Phi

Toužíte-li prožít opravdu nezapomenutelnou exotickou dovolenou v Thajsku, pak je ostrov Koh Phi Phi skvělou volbou. Naše cestovní agentura již několik let spolupracuje s renomovanými českými cestovními kancelářemi a připravuje pro vás výběr toho nejlepšího z jejich nabídek, a proto vám dnes můžeme nabídnout širokou škálu nejrůznějších zájezdů na krásný ostrov Phi Phi, s nimiž navštívíte nejkrásnější zákoutí tohoto ostrova. Všechny zájezdy na Phi Phi v sobě zahrnují jak letenky s odlety z Prahy a Vídně, tak ubytování a možnost stravy, většinou all inclusive. Ke svým zájezdům si můžete samozřejmě přikoupit také fakultativní výlety do vnitrozemí i do odlehlých částí ostrova Phi Phi.

Pohádkové potápění u Koh Phi Phi

Ostrov Phi Phi je jedinečným místem, které skýtá vysoké hory s bujnou zelení, strmé soutěsky i široké pláže s bělostným pískem, které jsou skvělým místem pro milovníky potápění a šnorchlování. Celý ostrov totiž obepínají korálové útesy, jež hrají všemi barvami a v jejichž okolí se prohánějí hejna pestrobarevných rybek. Potápění v okolí ostrova Ko Phi Phi je opravdu nezapomenutelným zážitkem!  Užijete si zde ale také romantické procházky po pobřeží, túry do zdejších hor a samozřejmě také kulturní život, který je protkán kulturou zdejších obyvatel. Na závěr tip pro novomanžele. Koh Phi Phi je také nádherné romantické místo, kde můžete strávit líbánky.