Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Phuket

Nalezeno 69 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 Další

Phuket dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Phuket Thajsko. Oblíbený  Phuket, největší ostrov Thajska, láká na dovolenou turisty ze všech koutů světa svým jedinečným kouzlem, v němž se snoubí dávná kultura s moderní současností rušných turistických středisek. Na pobřeží Phuketu se rozkládají nekonečné písečné pláže s palmami, romantické zátoky i hotelové komplexy skýtající svým návštěvníkům vysoký komfort ubytování. Užijete si zde odpočinek na krásném pobřeží, ale i nejrůznější vodní sporty.

Exotická dovolená v Phuketu

Na dovolené v Phuketu se můžete vydat na výlet do vnitrozemí ostrova nebo lodí na okolní ostrovy. Jsou pro vás připraveny výlety do thajských vesnic, na farmy s orchidejemi, krásné mysy a mnoho dalších míst. Dovolená v Phuketu je opravdu nezapomenutelným zážitkem! Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku leteckých zájezdů na krásný ostrov Phuket. Zájezdy na Phuket zahrnují letenky, ubytování, některé hotelové služby a volitelně také stravu. Vybrat si můžete z nabídky zájezdů se snídaní, polopenze, stravy all inclusive i pobytů bez stravy.

Phuket, největší ostrov Thajska nacházející se v Andamanském moři, je jedním z nejoblíbenějších thajských letovisek. Přestože jej během celého roku navštíví miliony turistů, stále si zachovává své osobité kouzlo. Naleznete zde nádherné písečné pláže, převážně hornatý povrch, který láká k turistickým výšlapům, deštné pralesy, plantáže kaučuku i romantické zátoky. S pevninou je Puket spojen slavným mostem milenců, Saphán Sarasim. Turisticky nejnavštěvovanějším střediskem Phuketu je Patong Beach, kde si užijete nejen nejrůznější druhy vodních sportů, ale také bohatý noční život!

Zájezdy na exotický Phuket

Pokud toužíte poznat jedinečnou krásu tohoto ostrova, je pro vás připravena bohatá nabídka leteckých zájezdů na ostrov Phuket, se kterými prožijete nezapomenutelnou dovolenou v okouzlující atmosféře Thajského království! Cena zájezdu na Phuket zahrnuje letenky, stravu, v níž máte na výběr mezi snídaní, polopenzí, stravou all inclusive nebo zájezdy bez stravy, a ubytování, které zajišťují komfortní hotely i luxusní bungalovy u pláží obklopené bujnou vegetací s krásným výhledem na moře. Součástí většiny hotelových komplexů je vlastní bazén, hřiště, tenisové kurzy, fitness centrum, restaurace i bary s bohatým kulturním programem. Na pláži si užijete nejrůznější druhy vodních sportů, jako je potápění, surfing či vodní lyžování, ale i odpočinek ve stínu palem. Můžete také využít možnosti výletů do okolí. Zájezdy na ostrov Phuket vás jistě nezklamou.

Krásy Phuketu

Phuket je nádherný ostrov skýtající svým návštěvníkům nejen krásné pláže s ideálními podmínkami pro vodní radovánky, ale také bohatou nabídku výletů do okolí. Můžete se například vydat na mys Promthep s muzeem mořských měkkýšů a nádherným výhledem do okolí. Dalším krásným mysem je Panwa, kde naleznete akvária s více jak 100 druhy mořských živočichů. Za návštěvu stojí také thajské vesnice se slony, farma orchidejí, motýlí farma či hora Khao Rang, ze které je krásný výhled na jižní část ostrova.