Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ayia Napa

Nalezeno 25 výsledků
1 2 3 Další

Destinace lokality Ayia Napa

Ayia Napa dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Ayia Napa Kypr all inclusive. Znáte Kypr a jeho nejznámější letovisko Ayia Napa či také Agia Napa? Pokud ne, máte příležitost ho poznat. Objednejte si zájezdy do Ayia Napa a prožijte dovolenou v tomto krásném přímořském středisku, lemovaném nejkrásnější pláži Kypru Nissi Beach. Pro váš letecký zájezd jsou připraveny moderní hotely v Ayia Napa s klimatizovanými apartmány, bazény, dětskými hřišti nebo tenisovými kurty. Na výběr máte pobyty se stravou all inclusive nebo formou bufetu. Zájezdy do Ayia Napa, hotely i termíny zájezdů aktualizujeme pravidelně po celý den.

Dovolená v Ayia Napa

Celá oblast Ayia Napa je ideální pro pravou plážovou turistiku. Dovolenou v Ayia Napa u čistého moře na udržované pláži si můžete obohatit potápěním, návštěvou místního aqvaparku, výletem lodí kolem pobřeží, prohlídkou nedalekých pobřežních jeskyní nebo výlety za historickými památkami Kypru. Kypr je místo kde se dá, díky krásné přírodě a horám, prožít dovolená po celý rok. Dovolená Ayia Napa all inclusive se vám bude líbit, tak jako všecny zájezdy na Kypr.

Zájezdy do Ayia Napa

Ayia Napa je asi nejznámější letovisko Kypru. Krásné pláže, teplé moře, slunečné počasí a kvalitní hotely řadí zájezdy do Ayia Napa k těm nejoblíbenějším. Z nabídky zájezdů si může vybrat opravdu každý, rodiny s dětmi hledající klidnou dovolenou, aktivní sportovci, návštěvníci historických památek i ti, kteří dávají přednost noční zábavě. Většina hotelů dává vybrat z nabídky pobytů s polopenzí, stravou all inclusive nebo pobytů se snídaní. Pro rodiny s dětmi jistě přijde vhod zájezd do Aya Napa s pobytem pro děti zdarma. Last minute zájezdy na Kypr najdete zde.

Pláže a hotely Ayia Napa

Letovisko Ayia Napa nebo také Agia Napa se táhne podél jižního pobřeží ostrova asi 40 km od Larnaky. Tvoří jej původní městečko a turistická oblast s hotelovou zástavbou, kde se nacházejí hotely se službami na vysoké úrovni a pláže, které uspokojí milovníky vodních sportů i ty, které láká klidná dovolená v Ayia Napa a odpočinek na pláži. V Ayia Napa najdete asi nejkrásnější pláž Kypru Nissi Beach pokrytou jemným bílým pískem a lemovanou zelení. Pozvolný vstup do moře bude vyhovovat především rodinám s malými dětmi.

Zábava a památky v Ayia Napa

Na Ayia Napa najdete nepřeberné množství příležitostí pro zábavu, restaurace s místními specialitami, diskotéky, bary, noční podniky a kluby, které ocení milovníci nočního života. Svůj pobyt na Kypru si můžete zpestřit návštěvou aquaparku WaterWorld nebo výlety. Celý Kypr poskytuje mnoho příležitostí k výletům za historickými památkami či krásami ostrova, i Ayia Napa má svou pamětihodnost a tou je ve středověku Benátčany postavený klášter Ayia Napa.