Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sal

Nalezeno 20 výsledků

Destinace lokality Sal

Sal dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Sal Kapverdské ostrovy all inclusive. Ostrov Sal, to jsou krásné pláže, vysoké vlny, podmořské jeskyně, které lákají k potápění a spousta slunce. To všechno najdete na tomto malebném místě Kapverdských ostrovů. Na dovolené na Salu zamiřte do jeho nejvýznamnějšího turistického centra, Santa Maria, kde zažijete opravdu nádhernou dovolenou. Využijte naší nabídky a objednejte si zájezd na ostrov Sal. Samozřejmostí jsou hotely s pobyty se stravou all inclusive a pobyty pro děti zdarma.

Dovolená na Salu

Kapverdy, písečné pláže a azurově modré moře lákají nejen k nejrůznějším sportovním aktivitám, ale také k odpočinku od stresu všedních dní. Na ostrově Sal se vám dostane všestranné relaxace. Na dovolené na Salu máte možnost vyzkoušet si jízdu na divokých vlnách, potápění v místních podmořských jeskyních či prohlídku ostrova na čtyřkolce. Dovolená na Salu v Santa Maria jistě nezklame ani milovníky rušného nočního života. Vyberte si zájezdy na Sal. Dovolená Sal Kapverdské ostrovy na zájezdech all inclusive se vyplatí.

Zájezdy Sal Kapverdské ostrovy all inclusive. Znáte Kapverdské ostrovy? Lákají Vás vysoké vlny, surfing či windsurfing? Máte rádi bohatý noční život spojený s okouzlující atmosférou malého ostrova? Pak je právě pro Vás určena dovolená na ostrově Sal a to zejména v jeho hlavním turistickém centru Santa Maria! Využijte naší jedinečné nabídky a vyberte si zájezd na okouzlující ostrov Sal, na kterém se vaše dovolená na Salu stane rájem. Ubytování na Salu zajišťují luxusní hotely, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláže. Výhodné jsou zejména zájezdy na Sal se stravou all inclusive či rodinné zájezdy na Sal s pobytem pro děti zdarma.

Zájezdy na ostrov Sal

Zájezdy na Sal míří především do letoviska Santa Maria. Exotická vesnice Santa Maria žije svým vlastním životem, který má co nabídnout turistům všeho druhu. Přes den můžete obdivovat krásy ostrova Sal, odpočívat na slunných písečných plážích či se oddávat vodním radovánkám. Díky svým povětrnostním podmínkám jsou na Salu ideální podmínky pro surfing, windsurfing i kitesurfing. Na zájezdech na Sal si na své příjdou také milovníci potápění, kteří se mohou vydat do podmořských jeskyní. Pokud se na zájezdu na Sal rozhodnete pro prohlídku ostrova, je zde možnost zapůjčení čtyřkolky či bugatky, se kterou se stane prohlídka ostrova skvělou zábavou.

Speciality ostrova Sal

Při návštěvě Santa Marii jistě stojí za to ochutnat místní specialitu, kterou je arroz de marisco. Jedná se o pokrm připravený z jedlých korýšů a rýže, který je na jídelníčku téměř každé místní restaurace. Po výborné večeři se jistě rádi vydáte za nočním životem, který je v Santa Maria opravdu bohatý. Nachází se zde velké množství barů a diskoték, z nichž nejznámější jsou La Pirata a Disco Banana. Pro vyznavače reggae jsou zde kluby jako Cazinha či Canaba bar. Kapverdské ostrovy patří mezí mladá turistická centra, ale o to budete více překvapeni kvalitou poskytovaných služeb na zájezdech.