Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Djerba

Nalezeno 32 výsledků
1 2 3 4 Další

Destinace lokality Djerba

Djerba dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Djerba Tunisko all inclusive. Zaručeně vydařená dovolená u Středozemního moře v Africe? To jsou pobytové zájezdy na Djerbu v Tunisku. Dovolená na Djerbě je poměrně levná, cesta do turistických středisek na Djerbě je pro turisty z Evropy rychlá a počasí celoročně teplé. Když k tomu připočteme kvalitní služby, je zřejmé, proč se Djerba stala velice oblíbenou turistickou destinací. Vydejte se na dovolenou na Djerbu, na ostrov nekonečných písečných pláží, teplého moře, slunečných dní a mnoha historických památek.

Dovolená na Djerbě

Djerba neboli Džerba je největší tuniský ostrov, nedaleko jeho jižního pobřeží plný luxusních hotelů, apartmánů a bungalovů. Hotely i jiná ubytovací zařízení na Djerbě poskytují velice kvalitní ubytování a hotelové služby. Samozřejmostí jsou klimatizované pokoje, bazény, restaurace poskytující celodenní stravu a nabídka fakultativních výletů. Hotelové pláže jsou čisté s plážovými službami pro ubytované zdarma v rámci zájezdů na Djerbu all inclusive. Prožijte svou letní dovolenou na Djerbě v Tunisku.

Zájezdy Djerba Tunisko all inclusive. Hledáte zájezd do Tuniska pro pohodovou rodinnou dovolenou u Středozemního moře se zárukou slunečních dnů? Potom neváhejte a objednejte si zájezdy na Djerbu do Tuniska. Příznivé ceny zájezdů, snadná a rychlá dostupnost z Evropy a celoročně teplé počasí, to jsou přednosti, díky nimž se Djerba stala velice oblíbeným místem dovolených především turistů z Evropy. Nekonečné písečné pláže, teplé čisté moře, stálé počasí plné slunečných dní, palmy na pobřeží, to vše vám připomene exotickou dovolenou v Karibiku.

Zájezdy na Djerbu

Djerba neboli Džerba je největší tuniský ostrov, nedaleko jeho jižního pobřeží. Celý ostrov Djerba je vlastně jedna velká turistická lokalita plná luxusních hotelů, které zvláště při severním pobřeží tvoří velice hustou síť. Hotely na Djerbě jsou velice kvalitně vybavené s klimatizovanými pokoji, bazény, sportovními a dětskými hřišti, restauracemi či obchody se suvenýry. Hotely poskytují ubytovaným plážové a sportovní potřeby zdarma. Oblíbené jsou především zájezdy na Djerbu s pobytem all inclusive nebo zájezdy na Džerbu s pobytem pro děti zdarma. Čisté a udržované pláže nedaleko hotelů a bungalovů, pozvolný vstup do moře, mělké moře kolem pláží tvoří z Djerby vhodné místo pro rodinnou dovolenou, především pro rodiny s malými dětmi.

Výlety na dovolená na Djerbě

Celé Tunisko i ostrov Djerba je zemí zaslíbenou pro milovníky golfu. Na své dovolené na Djerbě můžete využít několika celoročně výborně udržovaných golfových hřišť. Mnoho hráčů golfu přijíždí na zájezdy na Djerbu kvůli golfu i v zimě. Můžete také podniknout výlety po ostrově. U většiny zájezdů na Džerbu si můžete přikoupit organizované fakultativní výlety, buď po ostrově, nebo i na pevninu. Navštívit můžete pevnost Borj el-Kebir v Houmt Souku nebo pevnosti Borj Kstil a Borj El Akrab na jihu ostrova. Prohlédnout si můžete zbytky opevnění z dob Kartága nebo navštívit Muzeum lidového umění a tradic v centru města. V hotelu si můžete objednat projížďku na koních a velbloudech po plážích Djerby, výlet lodí po moři a pozorovat delfíny nebo si objednat potápění či jízdu na vodních lyžích. Zájezdy na Djerbu jsou zárukou vaši kvalitní a spokojené dovolené. Vyzkoušejte taky Last minute zájezdy do Tuniska.