Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Dachstein West

Nalezeny 3 výsledky

Dachstein West dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Dachstein West Rakousko all inclusive. Jste milovníky lyžování a plánujete, kde prožít svou zimní dovolenou? Máte- li rádi vysoké hory, široký výběr sjezdovek a skiareálů, kvalitní ubytování i vynikající podmínky pro dovolenou s dětmi, pak jsou pro vás tím pravým místem Rakouské Alpy se svým střediskem Dachstein West, které nabízí výborné podmínky pro lyžování i snowboarding na více než 85- ti kilometrech sjezdovek, včetně lyžařských areálů pro děti. Dachstein West je oblíbeným střediskem zejména rodin s dětmi, ale na své si zde přijdou také mladí turisté, kteří jistě ocení příjemné ceny skipasů i kvalitní ubytování.

Dovolená v Dachstein West

Dovolená v lyžařském areálu Dachstein West vám nabízí jedinečnou možnost poznat krásu a malebná zákoutí Rakouských Alp, užít si aktivní dovolenou plnou lyžování, turistiky i relaxace v hotelových wellness centrech. Lyžování v Rakousku je jedinečným zážitkem, rezervujte si svůj zájezd včas. Jste rekreační či zkušení lyžaři a toužíte po skvělé zimní dovolené v Rakouských Alpách? Pak se vydejte do lyžařského střediska Dachstein West, které jistě uspokojí všechny vaše představy o zimní dovolené v Alpách. Přestože okolí lyžařského areálu Dachstein West nabízí podmínky spíše pro středně pokročilé lyžaře a rodiny s dětmi, samotné středisko skýtá svahy všech obtížností, včetně černých sjezdovek, které budou jistě výzvou pro nejednoho zkušeného lyžaře. Lyžařský areál Dachstein West je vynikajícím místem pro vaši lyžařskou dovolenou, zejména díky tomu, že propojuje hned několik ski- areálů a nabízí vám tak pestrou paletu sjezdovek, z nichž si vybere opravdu každý. Mezi nejznámější střediska areálu Dachstein West patří Gosau, Abtenau, Annaberg a Russbach.

Zájezdy do Dachstein West

Máte rádi lyžování a rádi byste prožili zimní dovolenou v Alpách? Pak je pro vás dovolená v Rakousku a jeho lyžařském středisku Dachstein West jako stvořená! Stačí si jen z pohodlí vašeho domova online rezervovat svůj lyžařský zájezd a my se vám obratem ozveme, kvůli doladění podrobností vaší dovolené. V lyžařském středisku Dachstein West se můžete těšit na malebné horské hotely, vynikající podmínky pro lyžování i snowboarding, dobré sněhové podmínky i poměrně snadnou dostupnost.

Zimní sporty Dachstein West

Milovníci zimních sportů budou při své dovolené v lyžařském středisku Dachstein West opravdu jako v ráji! Můžete si zde užívat lyžování na více jak 85- ti kilometrech výborných sjezdovek, které jsou vhodné nejen k lyžování, ale také pro carving či snowboarding. Na své si zde přijdou také běžkaři, kteří mohou využívat desítky kilometrů tras středních i vyšších obtížností, včetně tras pro rychlejší bruslení.