Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Štýrsko dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Štýrsko Rakousko lyžování a zimní dovolená. Řadíte se k milovníkům zimních radovánek a stále nevíte, kam se vydat na svou zimní dovolenou? V tom případě je pro vás připraveno lyžařské středisko Štýrsko v Rakousku, které vám nabídne slunné sjezdovky, pohádkový prašan a široké svahy pro zastánce carvingu, kterým se toto zimní středisko jistě ihned zalíbí. Lyžařský areál Štýrsko je vhodný zejména pro lyžaře s vysokými nároky, několik sjezdovek je vak uzpůsobeno i méně zdatným či začínajícím lyžařům.

Dovolená ve Štýrsku

Zájezdy do Štýrska vám zajistí pobyt ve středisku s perfektními sněhovými podmínkami a také vším, co může každá rodina pro svou dovolenou potřebovat, ať už se jedná o spoustu chat a restaurací pro občerstvení nebo krásnou, slunnou krajinu. Tak neváhejte a vydejte se s námi na lyžování do Štýrska i vy!

Zájezdy Štýrsko Rakousko lyžování a lyžařské zájezdy. Zvolili jste si pro svou zimní dovolenou právě lyžařské středisko Štýrsko? Skvělá volba, právě toto lyžařské letovisko je rájem nejen pro všechny lyžaře i snowboardisty, ale také příznivce carvingu a odpočinkových poznávacích aktivit, které jsou zdrojem perfektní zábavy po celou dobu pobytu. Pro snowboardisty jsou tu dva snowparky s u-rampou a celkově je ve Štýrsku k dispozici 50 km rozmanitých sjezdovek. Dovolená ve Štýrsku v Rakousku vám zajisté splní veškeré vaše nároky a požadavky.

Zájezdy do Štýrska

Rozhodli jste se tedy pro dovolenou právě v této lokalitě? Pak se s námi vydejte na lyžařské zájezdy do Štýrska a užijte si veškerý komfort a zábavu, která k této oblasti neodmyslitelně patří. Štýrsko nabízí přes 50 km skvěle upravovaných sjezdovek, dohromady 8 lanovek a vleků a lyžařské eskalátory pro první pokusy na lyžích. V rámci ubytování zde naleznete hotely v typicky rakouském stylu s rodinnou atmosférou.

Zábava ve Štýrsku

Pokud vás již unaví lyžování a rádi byste si vyzkoušeli něco nového, je pro vás ve Štýrsku připraveno spoustu zábavných aktivit. Mezi nejčastěji vyhledávané patří jízda na koni, horská turistika, ale také například odpočinek v místní kavárně či zábava v různých barech. A pokud máte zájem o opravdový odpočinek a odreagování, není nic jednoduššího než navštívit wellness centrum a užít si služby v podobě solária, fitness cetra nebo různé masáže.