Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Rakousko

Nalezeno 63 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 Další

Rakousko Last Minute zájezdy a dovolená 2022 / 2023

Last minute zájezdy Rakousko. Máte rádi vysoké hory, turistiku, cyklistické výlety či lyžování v Alpách? Pak jsou právě pro vás připraveny last minute zájezdy do Rakouska, překrásné alpské země plné rozmanitých krás. Last minute dovolená v Rakousku je rozhodně výbornou volbou pro aktivní rodinnou dovolenou či relaxační pobyt s partnerem. Díky rozmanitému terénu, velkému množství termálních lázní i vynikajícím lyžařským střediskům nabízí Rakousko skvělé podmínky pro dovolenou po celý rok.

Last minute dovolená Rakousko

Plánujete last minute dovolenou v Rakousku nebo last minute lyžování v Rakousku a hledáte levné ceny zájezdů? Využijte naše last moment balíčky, v nichž naleznete nejen levné last minute zájezdy do Rakouska, ale také zájezdy na poslední chvíli, tzv. zájezdy super last minute, s nimiž vyrazíte na svou last minute dovolenou do Rakouska během několika dní.

Last minute zájezdy Rakousko

Rakousko je opravdu kouzelnou zemí, která nabízí nepřeberné množství možností, jak zde prožít svou zimní či letní dovolenou. Nepřeberné množství last minute zájezdů do Rakouska, které vás dovedou na horské túry do Alp nebo lyžařské zájezdy na oblíbené alpské sjezdovky. Milovníci aktivního odpočinku se mohou vydat na horskou túru, cyklistický výlet či vyzkoušet lezení na mnoha skalních stěnách, zatímco lidé hledající odpočinek mohou navštívit horské termální lázně. Mezi nejnavštěvovanější místa Rakouska patří zejména Rakouské Alpy a jejich horská střediska, jako je Bad Gastein, Bad Ischl, Schladming, střediska v oblasti Salzburska, Zillertal, Zell am See a mnoho dalších. Na všechna tato krásná místa Rakouska máme pro vás last minute zájezdy.