Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Kaprun dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Kaprun Rakousko all inclusive. Milujete sníh, sport a zábavu? Vydejte se s námi do Kaprunu, lyžařského střediska v Rakouských Alpách v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn, a prožijte zde svou zimní dovolenou! V letovisku Kaprun se určitě nudit nebudete, mimo tradiční sporty jako je lyžování a snowboarding si můžete vyzkoušet také běžecké lyžování nebo speciální osvětlenou sáňkařskou dráhu. Mezi českými lyžaři je Kaprun jednou z nejoblíbenějších lyžařských oblastí Rakouska, která disponuje celkově 130 km sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu.

Dovolená v Kaprunu

Lyžařské středisko Kaprun v Rakousku vám zajistí krásné prožití zimní dovolené, skvělé vzpomínky a nezapomenutelné zážitky. Areál vás okouzlí nádhernou přírodou, možnostmi sportovního vyžití a zábavných činností, které nabízí. Tak neváhejte a objednejte si svůj zájezd do kaprunu právě teď. Dovolená Kaprun Rakousko za parádní ceny.

Toužíte prožít svou zimní dovolenou v jedné z nejoblíbenějších lyžařských oblastí ležící v nádherné přírodě Rakouských Alp? Vydejte se s námi do Kaprunu a užijte si kvalitní upravené trati vhodné především pro nenáročné lyžaře a rodiny s dětmi. Příznivci náročnějších sjezdovek ovšem nemusí zoufat, na své si přijdou i v nedalekém středisku Zell am See, kde najdete sjezdové trati všech obtížností. Nezapomnělo se ani na milovníky běžeckého lyžování a snowboardingu, pro ty jsou připraveny běžecké okruhy a speciální sjezdové tratě pro snowboardisty s U-rampou.

Zájezdy do Kaprunu

Vydejte se do lyžařského střediska Kaprun a prožijte skvělou dovolenou plnou sněhových radovánek! S našimi zájezdy do Kaprunu zažijete chvíle plné zábavy a úžasu při pohledu na nádhernou přírodu. Mezi turisty jsou nejvíce oblíbené lyžařské zájezdy do Kaprunu, které jsou zárukou nezapomenutelných chvilek a strávených sportem a odpočinkem. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu. Proto patří Kaprun mezi nejoblíbenější lyžařské zájezdy do Rakouska.

Kam po lyžování v Kaprunu?

Omrzí vás lyžování a bezcílné procházení lyžařským střediskem, rádi byste si vyzkoušeli v Kaprunu něco odlišného? Můžete si zvolit aktivitu nabízenou areálem, například bruslení, lední hokej, curling, tenis, squash, jízda na koni, paragliding, sáňkování a spousta dalších aktivit.