Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Kitzbühel

Kitzbühel dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Kitzbühel Rakousko s lyžováním. Přemýšlíte, kde letos strávit zimní dovolenou a považujete se za náročnější lyžaře, kteří ocení kvalitu? Navštivte nejznámější a nejtradičnější lyžařské středisko Rakouských Alp a užijte si pobyt v areálu, kde se každoročně jezdí závod Světového poháru. Vydejte se s námi na dovolenou do střediska Kitzbühel, které má k dispozici 168 km sjezdových tratí, skvěle vybavený snowpark s U-rampou a speciální široké sjezdovky pro snowboarding, běžecké okruhy a další. Ze střediska Kitzbühel je dobrá dostupnost do okolních areálů, nejčastěji pomocí skibusu. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu.

Dovolená v Kitzbühelu

Vyberte si zájezdy do lyžařského střediska Kitzbühel v Rakousku a prožijete skvělou dovolenou, nasbíráte nové zážitky a fantastické vzpomínky. Okouzlí vás příjemná atmosféra areálu, pohostinnost místních obyvatel a nádherná tyrolská příroda. Kitzbühel je středisko s kvalitními službami, zklamáni rozhodně nebudete. Dovolená Kitzbühel Rakousko lyžování v rakouských Alpách.

Představte si perfektně upravené svahy ozářené alpským sluncem a pohádkovou krajinu zpola zakrytou nadýchanou sněhovou peřinou.  Ale nemusíte zůstat jen u představ. Vydejte se s námi do lyžařského střediska Kitzbühel v Rakouských Alpách, které je považováno za nejznámější a nejnavštěvovanější lyžařské středisko v Rakousku, a užijte si skvělé služby areálu, který má k dispozici 168 km sjezdových tratí, běžecké okruhy, dobré zázemí pro příznivce snowboardingu a skvěle vybavený snowpark s U-rampou. V Kitzbühelu najdete sjezdovky různých obtížností, proto nebudou zklamání ani začínající či nenároční lyžaři.

Zájezdy do Kitzbühelu

Oslovilo vás středisko Kitzbühel a rádi byste v něm strávili svou zimní dovolenou? S našimi lyžařskými zájezdy do Kitzbühelu nasbíráte hromadu nových zážitků, vzpomínek a zažijete spoustu zábavy. Spokojení budou především příznivci sportovních aktivit, v Kitzbühelu si však můžete i skvěle odpočinout, vyzkoušet nové kolektivní hry a aktivity nebo vyrazit na pěší túru do nádherné alpské přírody. Turisté nejčastěji vyhledávají lyžařské zájezdy do Kitzbühelu, nechte se také inspirovat a prožijte skvělý pobyt plný sportu a zábavy. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu. Dovolená v Kitzbühelu patří mezi nejoblíbenější lyžařské zájezdy do Rakouska.

V Kitzbühelu nemusíte jen lyžovat

Středisko nabízí spoustu jiných odpočinkových činností a zajímavých sportů, je proto vyloučeno, aby se v Kitzbühelu kdokoliv nudil. Vybrat si můžete tenis, let balonem, návštěvu krytého bazénu s tobogánem, letecké školy, kluziště nebo jízdu na saních. Pobyt si můžete oživit také návštěvou útulných barů, restaurací a horských hospůdek.