Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Destinace lokality Hochkönig

Hochkönig dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Hochkönig Rakousko all inclusive. Přemýšlíte, kde letos strávit svou zimní dovolenou a považujete se za náročnější lyžaře, kteří ocení kvalitu? Navštivte s námi lyžařské středisko Hochkönig na jihu Rakouska a nechte se okouzlit nádhernou alpskou přírodou, místní kulturou a příjemnou pohostinnou atmosférou. Areál má k dispozici více než 180 km sjezdových tratí, dva snowparky s kvalitním vybavením a přes 40 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Hochkönig je vhodný jak pro milovníky adrenalinu, tak nenáročné lyžaře i úplné začátečníky, kteří mohou navštívit lyžařskou školu. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu, který lze využít v blízkých střediscích.

Dovolená v Hochkönigu

Zájezd do lyžařského střediska Hochkönig vás rozhodně nezklame, naopak vás překvapí nabídka sportovních i zábavných aktivit. Pokud toužíte po rušnějším středisku s příjemnou atmosférou, neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Hochkönigu. Rozhodli jste se prožít svou zimní dovolenou v letovisku Hochkönig, v Rakouských Alpách? Výborná volba mezi lyžařskými zájezdy do Rakouska. V tom případě vás čeká přes 180 km sjezdových tratí, dva snowparky s kvalitním vybavením, přes 40 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování a perfektní sněhové podmínky, které potěší každého sportovního nadšence. Užijte si pobyt ve středisku s originální a příjemnou atmosférou, kde můžete spokojeně relaxovat a oddávat se slunečním paprskům. Ze střediska je dobrá dostupnost do okolních areálů, kde můžete využít sdružený skipas.

Zájezdy do letoviska  Hochkönig

Zaujalo vás lyžařské středisko Hochkönig? S našimi lyžařskými zájezdy do Hochkönigu prožijete skvělou zimní dovolenou plnou sportu a odpočinku, stačí si jen vybrat! Ať už preferujete zimní sporty, turistiku nebo odpočinek, v letovisku Hochkönig rozhodně zklamáni nebudete. Mezi turisty jsou nejvíce žádané lyžařské zájezdy do Hochkönigu, které jsou zárukou fantastických vzpomínek, zážitků a spoustu zábavy. Tak neváhejte a vyberte si dovolenou vašich snů. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu, který můžete využít v rámci AMADÉ skialiance, do které spadají oblasti Salzburger Sportwelt, Dachstein Tauern a Gasteinertal. Výrazně ušetříte výběrem mezi last minute zájezdy Rakousko.

Co takhle jiné sporty a zábava v Hochkönig

Pro odvážné turisty, kteří si rádi vyzkouší různé netradiční sporty a jinou zábavu, je v areálu Hochkönig připraveno bruslení na speciálním kluzišti, vysokohorská turistika, deep snow running, jízda na saních s koňským spřežením, snowball, let s rogalem, jízda na koni, paragliding nebo relax v sauně a soláriu. Ve volném čase se pak můžete vydat na návštěvu restaurace, divadla, vinárny, taneční haly, kavárny nebo diskotéky.