Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Gasteinertal dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Gasteinertal Rakousko all inclusive. Láká vás prožít dovolenou v Alpách? Ať už toužíte po zimní či letní dovolené, Alpy jsou místem, kde prožijete opravdu nevšední chvíle plné sportu, nevšedních zážitků i odpočinku, který si v prostředí alpských výšin opravdu užijete. Saldzburské údolí Gasteinertal je známé především jako centrum zimní dovolené, které nabízí hned několik vynikajících skiareálů a více jak 200 km upravených sjezdovek.

Dovolená v Gasteinertalu

Můžete si zde užívat také vysokohorskou turistiku, návštěvu termálních lázní či cyklistiku, která je díky malebné krajině skvělým zážitkem. Plánujete-li zimní dovolenou v Saldzbursku, Gasteinertal je nejlepší volbou! Lyžařské zájezdy do středisek Bad Gastein, Bad Hofgastein, Dorfgastein či do skioblasti Sportgastein patří k tomu nejlepšímu na trhu a jsou zárukou vaší spokojené zimní dovolené v Alpách. Tradiční dovolená Gasteinertal Rakousko all inclusive. Přemýšlíte kde prožít svou zimní dovolenou? Máte rádi dlouhé sjezdovky, krásnou krajinu Alp a kvalitní lyžařské areály, které vám dopřejí skvělé zážitky z lyžování i snowboardingu? Pak se vydejte na do rakouského centra lyžování Gasteinertal, v němž nalezene vše, co si jen od zimní dovolené v Alpách lze přát. Údolí Gasteinertal je nejlepším centrem pro lyžování v Salzbursku. Naleznete zde hned několik ski-areálů s více jak 200 km dobře upravených sjezdovek, společnými skipasy pro všechny tyto areály i pohodlné vleky, které vás rychle vyvezou až na vrchol sjezdovek.

Zájezdy do Gasteinertalu

Plánujete zimní dovolenou v Rakouských Alpách? Pak si prohlédněte naší nabídku lyžařských zájezdů do zimních středisek údolí Gasteinertal, které nabízí nejen jedny z nejlepších podmínek pro lyžování v Salzbursku, ale také komfortní horské hotely, výbornou dostupnost a služby, včetně koupelí v termálních pramenech, jimiž je tato oblast od nepaměti proslulá. Vydáte-li se s našimi zájezdy na dovolenou do údolí Gasteinertal, užijete si nevšední chvíle plné sportu, zábavy i odpočinku, který přinese úlevu nejen vašemu tělu, ale i mysli, která se zde zbaví stresu všedních dní. Lené zájezdy hedejte v kategorii Last minute zájezdy Rakousko.

Sport i odpočinek na jednom místě

Saldzburské údolí Gasteinertal tvoří tři lyžařská střediska: Bad Gastein, Bad Hofgastein a Dorfgastein, která nabízejí nejen skvěle upravené svahy, ale také vynikající služby a možnost zakoupení společného skipasu, který platí na všechny tři ski-areály. Velmi oblíbenou skioblastí Gasteinertalu je Sportgastein nabízející prudké svahy pro rychlou a adrenalinovou jízdu. Toužíte-li po dni stráveném na svahu po klidném odpočinku, můžete si užívat relaxaci v termálních lázních, které jsou dostupné po celý rok.