Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Zillertal

Nalezeno 10 výsledků

Zillertal dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Zillertal Rakousko lyžování. Uvažujete o oblasti s bohatou škálou sportovních možností, skvěle vybavenými areály a příjemnou atmosférou? Pak je pro vás oblast Zillertal, která je považována za jednu z největších lyžařských oblastí Rakouska i celých Alp, ideální volbou. Prožijte svou zimní dovolenou v jednom ze středisek v lyžařském regionu Zillertal, užijte si pobyt v nádherné tyrolské přírodě a areálech, které mají celkově k dispozici více než 630 km sjezdových tratí různých obtížností, pět snowparků se špičkovým vybavením a přes 300 km speciálních okruhů pro příznivce běžeckého lyžování. V regionu lze využít Zillertaler Superskipass, který je platný pro všechny areály v oblasti.

Dovolená v Zillertalu

Oblast Zillertal je vhodná pro dovolenou pro všechny typy lyžařů, do Zillertalu v Rakouských Alpách se tak mohou vydat nejen milovníci adrenalinu, ale i nenároční lyžaři nebo úplní začátečníci, kteří určitě ocení trénink v lyžařských školách. Dovolená Zillertal Rakousko lyžování v Alpách. Okouzlila vás nádherná tyrolská příroda a rádi byste v ní strávili svou zimní dovolenou? Vydejte se s námi do lyžařské oblasti Zillertal a užijte si zimní radovánky v jedné z největších lyžařských oblastí Rakouska i celých Alp. V síti propojených skiareálů budete mít k dispozici více než 630 km sjezdových tratí různých obtížností, pět snowparků se špičkovým vybavením a přes 300 km speciálních okruhů pro příznivce běžeckého lyžování. Dovolená v Zillertalu je zárukou vynikající a kvalitních služeb v oblastech dopravy, pohostinství i sportu. Dovolená v Zillertalu patří mezi oejoblíbenější zájezdy do Rakouska.

Zájezdy do letoviska Zillertal

Připadá vám Zillertal tím pravým místem pro vaši dovolenou a již jste se definitivně rozhodli? S našimi zájezdy do Zillertalu se všechny vaše sny splní. Čeká vás pobyt sportu, zábavy, nových zážitků a fantastických vzpomínek, na které dlouho nezapomenete. Oblast Zillertal v Rakouských Alpách můžete navštívit také formou lyžařských zájezdů, které jsou mezi turisty velmi oblíbené a získat tak spoustu fantastických zážitků a skvělých vzpomínek. V oblasti si můžete zakoupit jednotný skipas Zillertaler Superskipass, který lze využít v areálech Gerlos, Fügen, Hochfügen, Kaltenbach, Zell am Ziller, Mayrhofen a Finkenberg.

Sport a zábava v Zillertalu

Nikdy jste nezkusili různé netradiční sporty nebo vám jen chybí odpočinek a opalování na horském sluníčku? V Zillertalu je bohatá nabídka sportovních a relaxačních aktivit, vybrat si můžete paragliding, snowball, jízdu na koni, let s rogalem, deep snow running, hraní tenisu, squashe a kulečníku, vysokohorskou turistiku nebo relax v sauně, soláriu a akvaparku. Ale přece jenom, nejoblíbenější zabavou je lyžování v Zillertalu. Pokud také rádi vyrazíte do společnosti, v Zillertalu jsou pro vás připravena kina, kavárny, restaurace, noční kluby a diskotéky.