Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Semmering

Semmering dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Semmering Rakousko. Rádi trávíte čas v překrásných vysokohorských oblastech, které nabízejí prvotřídní služby návštěvníkům z celého světa? Vydejte se s námi do střediska Stuhleck - Semmering na jihu Rakouska a prožijte nezapomenutelnou zimní dovolenou. V areálech vás čeká nepřeberná nabídka zábavných sportů, k dispozici budete mít více než 14 km sjezdových tratí různé obtížnosti, kvalitně vybavený snowpark Hirschenkogel a 8 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Ve středisku si samozřejmě můžete zakoupit skipas, který lze využít ve střediscích spadající pod tuto oblast.

Využijte zájezdy do Stuhleck - Semmering na jihu Rakouska a užijte si pobyt v prostředí nádherných Rakouských Alp. Nechte se okouzlit nádhernou přírodou, okouzlující přátelskou atmosférou a bohatou nabídkou sportovního i kulturního vyžití, díky které se nudit rozhodně nebudete.

Máte rádi změny a už vás omrzely tradiční dovolené u moře, bazénu nebo návštěvy památek? Vydejte se s námi do lyžařského střediska Stuhleck - Semmering v Rakouských Alpách a nechte se okouzlit nádhernou alpskou přírodou, příjemnou atmosférou a pohostinností. Areál má k dispozici více než 14 km sjezdových tratí různé obtížnosti, kvalitně vybavený snowpark Hirschenkogel a 8 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Zklamáni nebudou ani příznivci snowboardingu a netradičních sportů, kteří se mohou zabavit v některém z areálů lyžařské oblasti Stuhleck.

Zájezdy do střediska Semmering

Oslovilo vás středisko Stuhleck - Semmering na jihu Rakouska a rádi byste v něm prožili svou zimní dovolenou? S našimi zájezdy do Stuhlecku - Semmeringu zažijete skvělý pobyt plný sportu a zábavy, na který budete rádi vzpomínat. Areál je perfektním místem nejen pro milovníky lyžování a snowboardingu.

Toto rakouské středisko můžete navštívit také formou lyžařských zájezdů do Stuhlecku - Semmeringu, se kterými získáte spoustu nových skvělých zážitků a fantastických vzpomínek. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu, který můžete využít v rámci areálu Stuhleck.

Sport a zábava v Semmeringu

Nebaví vás lyžování ani jiné zimní sporty nebo si potřebujete jen odpočinout a pořádně pročistit hlavu? Areál má bohatou nabídku různých netradičních sportů a aktivit, které rozhodně musíte vyzkoušet. Zvolit si můžete bruslení na speciální dráze, vysokohorskou turistiku, hraní squashe, tenisu nebo kulečníku, relax v sauně a soláriu nebo let s rogalem. Pokud také rádi vyrazíte do společnosti, v Stuhlecku jsou pro vás připravena kina, kavárny, diskotéky, restaurace a noční kluby.