Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Mölltal

Mölltal dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Mölltal Rakousko s lyžováním. Blíží se čas zimní dovolené a vy stále nevíte, kde najít dostatečně vybavené středisko s kvalitními službami a příjemnou atmosférou? Neváhejte a vydejte se do lyžařského střediska Mölltal na severu Rakouska, užijte si pobyt v areálu s nádhernou alpskou přírodou, který má k dispozici více než 80 km sjezdových tratí různé obtížnosti, dva kvalitně vybavené snowparky a přes 70 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Ve středisku si můžete zakoupit skipas, který lze využít i na propojená střediska v blízkosti ledovce Mölltal.

Dovolená v Mölltalu

Lyžařské středisko Mölltal v Rakouských Alpách vás na dovolené příjemně překvapí svými cenami, příjemnou pohostinnou atmosférou a možnostmi sportovního i kulturního vyžití. Mölltalský ledovec je kvalitní areál s nejdelší lyžařskou podzemní dráhou na světě a perfektně upravovanými sjezdovkami, pokud se rozhodnete prožít svou dovolenou právě v Mölltal , rozhodně zklamáni nebudete. Nedokážete si představit svou zimní dovolenou ve středisku s klidnou atmosférou a máte rádi rušnější areály, kde se stále něco děje? Navštivte s námi lyžařské středisko Mölltal na severu Rakouska a užijte si více než 80 km sjezdových tratí různé obtížnosti, dva kvalitně vybavené snowparky a přes 70 km speciálních stop pro milovníky běžeckého lyžování. Středisko je skvělým místem pro všechny typy lyžařů, zabaví se zde nejen příznivci adrenalinové zábavy, ale i nenároční lyžaři a úplní začátečníci. Mölltal patří mezi Top lyžařské zájezdy do Rakouska.

Zájezdy do letoviska Mölltal

Oslovilo vás středisko Mölltal a rádi byste v něm prožili svou zimní dovolenou? S našimi zájezdy do Mölltalu zažijete skvělý pobyt plný zábavy a sportu, na který budete rádi vzpomínat. Areál Mölltal v Rakouských Alpách je skvělým místem pro milovníky lyžování, snowboardingu a běžeckého lyžování. Rakouské středisko Mölltall můžete navštívit také formou lyžařských zájezdů do Mölltalu, se kterými získáte spoustu nových zážitků a vzpomínek. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu který vám umožní sportovat v propojených střediscích Flattach, Mallnitz, Obervellach, Mölltaler Gletscher, Ankogel a další.

Sport a zábava v Mölltalu

Máte zájem vyzkoušet nové netradiční sporty nebo si pořádně odpočinout a bavit se? V Mölltalu najdete bohatou nabídku sportovních i kulturních aktivit, takže se rozhodně nudit nebudete. Vybrat si můžete jízdu na koni, bruslení na kluzišti, deep snow running, jízdu na saních s koňským spřežením, vysokohorskou turistiku, hraní tenisu a squashe nebo relax v sauně. V Areálu naleznete také spoustu restaurací a útulných hospůdek, diskotéky, divadlo, taneční halu, vinný sklep, noční kluby a kavárny. Pokud chcete za dovolenou uštřit, vybírejte mezi last minute zájezdy do Rakouska.