Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Istrie

Nalezeno 87 výsledků
1 2 3 4 5 6 7 9 Další

Istrie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Istrie Chorvatsko all inclusive. Oblíbená lokalita Istrie na severu Jadranu je největší poloostrov Chorvatska. Především díky své dostupnosti, autem nebo autobusem během pár hodin, patří dovolená na Istrii k těm neoblíbenějším. Istrii obklopuje čisté moře, členité pobřeží se zálivy a zátokami, kde najdete turistická letoviska s luxusními hotely a apartmány, ale i tiché vesničky s rodinnými penziony. Vnitrozemí Istrie patří díky lesům k nejzelenějším částem Chorvatska.

Dovolená na Istrii

Dovolená na Istrii patří mezi nejoblíbenější zájezdy do Chorvatska. Na stránkách jsou pro vás připraveny zájezdy na Istrii do oblíbených lokalit poloostrova. Čeká na vás krásná dovolená v historických městech Istrie Pula, Vrsar, Poreč, Medulin nebo Rovinj. Na dovolené na Istrii najdete mnoho příležitostí ke svým sportovním aktivitám, plavání, potápění, plachtění, tak i k výletům za historickými památkami nebo přírodními krásami Istrie nebo výlety lodí k chorvatským ostrovům, například k Národnímu parku Brijuni. Zájezdy na Istrii jsou dostupné všem. Zájezdy Istrie. Oblíbená Istrie je poloostrov na severu Jaderského moře, o jehož území se dělí Itálie, Slovinsko a především Chorvatsko.

Největší chorvatský poloostrov Istrie patří právem mezi nejkrásnější chorvatské oblasti a díky snadné dostupnosti patří zájezdy na Istrii k nejvyhledávanějším. Křišťálově čisté moře obklopuje členité istrijské pobřeží rozbrázděné zálivy a zátokami, které přechází do hornatého vnitrozemí s bujnou vegetací a lesy. Na pobřeží Istrie najdete rušná turistická střediska s luxusními hotely a apartmány, ale i tichá romantická zákoutí s rodinnými penziony. Moderní turistické komplexy poskytují turistům na zájezdech na Istrii kvalitní služby a bohaté vybavení. Samozřejmostí jsou bazény s mořskou nebo sladkou vodou, tenisové kurty, dětská hřiště, půjčovny sportovních potřeb jako jsou bicykly, loďky nebo vybavení pro potápění, zábavní centra s bohatým kulturním programem nebo restaurace s místními specialitami. Hotely na Istrii mají vlastní upravené pláže s betonovými moly nebo sypané drobným štěrkem. Mnoho návštěvníků dává přednost koupání a klidu na přírodních skalnatých plážích ve stínu borovic.

Zájezdy na Istrii

Všechny zájezdy na Istrii míří do krásných a oblíbených turistických středisek. Turistickým, hospodářský i kulturním centrem celé oblasti je největší město Istrie, Pula. Město je zároveň významným přístavem a díky místnímu letišti míří do Puly mnohé letecké zájezdy. Výlety do Puly míří především k antickým památkám, jako je Amfiteátr, Herkulova brána nebo Augustův chrám. Dalšími významnými letovisky pro dovolenou na Istrii jsou přístav Vrsar, malebný Rovinj, starobylé město Poreč nebo v nejjižnějším cípu poloostrova ležící Medulin. Levné zájezdy na Istrii najdete také mezi Last minute zájezdy Chorvatsko.

Krásy Istrie

Istrijský poloostrov poskytuje mnoho námětů na výlety, které si můžete přikoupit ke svému zájezdu do Chorvatska. Nejvíce turistů přitahují výlety za antickými památkami měst na pobřeží, ale mnoho historických památek, hradů a opevněných, za hradbami skrytých měst najdete i v hornatém vnitrozemí Istrie. Oblíbeným výletem je plavba lodí do Národního parku Brijuni na stejnojmenném souostroví, s unikátním středomořským ekosystémem, historickými a archeologickými památkami. Ostrovy nebyly dlouho přístupné veřejnosti a jsou dodnes prezidentskou rezidencí, kongresovým a kulturním střediskem.