Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Medulin

Nalezeny 3 výsledky

Medulin dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Medulin. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Medulin na poloostrov Istrie a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině na dovolené v Medulin najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax. Letovisko Medulin je ideálním místem pro dovolenou v Chorvatsku na Istrii

Dovolená Medulin

Prázdninové letovisko Medulin je ideálním místem pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na zájezdy do Medulin plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Medulin v Chorvatsku se stravováním all inclusive.

Zdá se vám letovisko Medulin na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do těchto pohostinných končin a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Medulin jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Medulin

Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Medulin na poloostrově Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Medulin je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Medulin all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Medulin?

Na Istrii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavá místa v Medulin bezpochyby patří Kostel sv. Jakuba, fascinující fontána Helios a Selena a také kostel Zvěstování Panny Marie.