Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Poreč

Nalezeno 18 výsledků

Poreč dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Poreč Istrie. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Poreč na poloostrově Istrie a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Poreč na poloostrově Istrie najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená Poreč

Zájezdy do Poreč jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Poreč plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Poreči se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Poreč v Chorvatsku právě teď!

Zdá se vám zájezdy do Poreče na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Poreč a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Poreč jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Poreč

Zájezdy Poreč Chorvatsko. Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Poreč na poloostrov Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Poreč je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Poreč all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Poreč?

Město Poreč je oblíbeným turistickým střediskem Istrie s bohatou historií. Naleznete zde zbytky antických chrámů, domy a paláce ovlivněné benátskou gotikou i dalšími stavebními slohy. Nejvýznamnější památkou je Eufráziova bazilika zapsána v seznamu světového dědictví UNESCO. Nese název podle svého zakladatele - biskupa Eufrázia. Legendy praví, že zde byl biskupem Svatý Maurus, který je zřejmě považován i za patrona města. Další významnou památkou je dům Sinčičů, kde je regionální muzeum a obraz „Poslední večeře Páně“ od místního autora.