Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Chorvatsko

Nalezeno 31 výsledků
1 2 3 4 Další

Chorvatsko Last Minute zájezdy a dovolená 2024

Last minute zájezdy Chorvatsko all inclusive. Levná dovolená u moře? To je last minute dovolená v Chorvatsku! Průzračně čisté moře, nádherná pobřežní architektura, vynikající podmínky pro sport a skvělá dostupnost činí z této země na pobřeží Jadranu jednu z nejoblíbenějších letních destinací českých turistů. Poznejte i vy jedinečnou krásu letovisek, jako je Istrie, Dubrovník, Šibenik, ostrov Krk, ostrov Pag či Korčula a prožijte skvělou dovolenou all inclusive plnou slunce a odpočinku!

Last minute dovolená Chorvatsko

Last minute dovolená v Chorvatsku je skvělou volbou pro rodiny s dětmi, mladé páry či skupiny přátel, kteří si chtějí užít krásnou a přitom levnou dovolenou na Jadranu. Využijte naší nabídky last moment balíčků zájezdů a rezervujte si právě teď last minute zájezdy do Chorvatska nebo využijte nabídky zájezdů na poslední chvíli, tzv. zájezdů super last minute, s nimiž začne vaše dovolená několik dní po vyřízení vaší objednávky.

Last minute zájezdy Chorvatsko

Last minute zájezdy do Chorvatska jsou velmi oblíbené mezi turisty všeho věku. Využijte i vy naší akční nabídky, které letos Chorvatsko nabízí, a užijte si komfortní ubytování v hotelech či apartmánech přímo na pobřeží, nejrůznější druhy sportu, jako je potápění, jízda na mořském kayaku či jízda na kole nebo vyrazte na prohlídku zdejších přístavních měst, které nabízejí nejen krásnou architekturu, ale také bohatý kulturní život. Ať už to jsou last minute zájezdy do Chorvatska all inclusive nebo s polopenzí, vždy si zde užijete krásnou dovolenou mezi příjemnými lidmi.