Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Rabac

Nalezeno 7 výsledků

Rabac dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Rabac Istrie Chorvatsko. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Rabac na poloostrově Istrie a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Rabac najdete všechny předpoklady pro strávení perfektní dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený odpočinek.

Dovolená v Rabac

Zájezdy do Rabac jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Rabac plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Rabac se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Rabac v Chorvatsku právě teď!

Zdá se vám letovisko Rabac na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Rabac a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Rabac jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Rabac

Zájezdy Rabac Chorvatsko. Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Rabac na poloostrov Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Rabac je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Rabac all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Zábava v letovisku Rabac

Na poloostrově Istrii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavosti zdejšího letoviska, která můžete na zájezdech v Rabaci navštívit, patří především městská brána Porta Sanfior, barokní palác rodiny Battiala Lazzarini nebo trojlodní kostel Narození Panny Marie, který byl postaven v roce 1336 na základech malého kostelíku z 11. století.