Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Umag

Nalezeno 16 výsledků

Umag dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Umag. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Umag na poloostrově Istrie a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Umag najdete všechny aspekty pro jedinečné strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax na plážích.

Dovolená Umag

Zájezdy do Umag jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Umag plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Umag se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Umag v Chorvatsku právě teď!

Zájezdy Umag. Zdá se vám letovisko Umag na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Umag a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Umag jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Umag

Zájezdy Umag Istrie. Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Umag na poloostrov Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Umag je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Umag all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Umag?

Na poloostrově Istrii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavosti zdejšího letoviska patří především mys Sipar, Katoro, Tiola, stará městská část Umagu, sv. Ivan, Lovreèica a sv. Pelegrin. Kostel sv. Pelegrina, věnován památce umučeného sv. Pelegrina, je jednou z nejvýznamnějších památek Umagu.