Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář











Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Vrsar

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Vrsar dovolená a zájezdy 2022

Dovolená Vrsar. Nevíte, jakou destinaci si zvolit pro svou letní dovolenou v Chorvatsku? Neváhejte a vydejte se s námi na poloostrov Istrie v Chorvatsku, kde vás čeká oblíbené letovisko, městečko Vrsar, které je proslulé díky borovicovému porostu, který obklopuje celé městečko a zdejší pláže. Na dovolené ve Vrsar naleznete nejen nádherné historické památky nacházející se v úzkých malebných uličkách, ale také nový trajektový přístav.

Dovolená Vrsar

Zájezdy do Vrsar v Chorvatsku jsou skvělou volbou pro rodinky s dětmi, seniory ale i mladé turisty, obzvláště pak příznivce turistiky a milovníky historie, kteří si zde zajisté přijdou na své. Vybrat si můžete také způsoby stravování, pro náročnější turisty jsou zde pak připraveny dovolené ve Vrsar se stravováním all inclusive, který jim zajistí nerušený pobyt. Dovolená ve Vrsar zajisté splní všechna vaše očekávání.

Zdá se vám letovisko Vrsar na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do těchto pohostinných končin a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Vrsar jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Vrsar

Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Vrsar na poloostrově Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená ve Vrsar je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Vrsar all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co ve Vrsar?

Na poloostrově Istrie převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavá místa ve Vrsar bezpochyby patří kostel sv. Fošky, vila Biskupa z Poreče nebo kaple sv. Antonína, vystavěná v románském slohu.