Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Rovinj

Nalezeno 7 výsledků

Rovinj dovolená a zájezdy 2020

Dovolená Rovinj. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Rovinj na poloostrově Istrie a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Jedině v letovisku Rovinj najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dokonalé dovolené v Chorvatsku, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená Rovinj

Zájezdy do Rovinj jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Rovinj plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Rovinj se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Rovinj v Chorvatsku právě teď!

Zdá se vám letovisko Rovinj na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Rovinj a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Rovinj jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Rovinj

Zájezdy Rovinj Istrie. Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Rovinj na poloostrov Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Rovinj je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Rovinj all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi.

Co v Rovinj?

Na poloostrově Istrii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavosti zdejšího letoviska patří především kostel sv. Eufémie, staré městské centrum nebo románská kaple sv. Trojice, která je skutečným klenotem pro všechny ty, kdo milují románské umění, protože zobrazuje různé scény z Golgoty.