Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Pula dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Pula. Rádi byste prožili svou letní dovolenou v oblasti s perfektním podnebím a nádhernou přírodou? Vydejte se s námi na dovolenou do Pula na poloostrově Istrie a užijte si skvělou letní dovolenou plnou krásných zážitků. Na dovolené na Istrii jedině v letovisku Pula najdete všechny aspekty pro perfektní strávení dovolené, ať už se jedná o adrenalin při vodních sportech, bohatý noční život nebo klidnější místa pro ničím nerušený relax.

Dovolená v Pule

Zájezdy do Pula jsou ideální pro strávení vaší letní dovolené, neváhejte a vydejte se společně s námi na dovolenou do Pula plné krásného počasí, zábavy pro celou rodinu a odpočinku. A pro poklidné strávení letní dovolené bez jakýchkoliv starostí je zde možnost dovolené v Pula se stravováním all inclusive. Tak neváhejte a objednejte si svou dovolenou v Pula v Chorvatsku právě teď!

Zdá se vám letovisko Pula na poloostrově Istrie v Chorvatsku jako ideální místo pro vaši letní dovolenou na Istrii? Tak neváhejte a vydejte se spolu s námi na zájezdy do Pula a užijte si perfektní poklidnou letní dovolenou a získejte nové nezapomenutelné zážitky a skvělé vzpomínky. Zájezdy do Pula jsou přímo stvořené pro rodinky s dětmi, které ocení především ničím nerušenou poklidnou atmosféru a také nádhernou pláž s jemnými oblázky a pozvolným vstupem do moře.

Zájezdy do Pula

Zájezdy Pula Istrie. Rozhodli jste se vydat na zájezdy do Pula na poloostrov Istrie v Chorvatsku? Skvělá volba, dovolená v Pula je zárukou poklidné a ničím nerušené dovolené, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst. Součástí zájezdu je také možnost výběru různého stravování, nejčastěji to bývají zájezdy do Pula all inclusive, které vám zajistí klidnou a nerušenou bezstarostnou dovolenou, avšak zvolit si můžete i pobyty jen se snídaní či polopenzi. Co v Pula? Na poloostrově Istrii převládá poklidná atmosféra, avšak i přesto zde najdete plno tradiční chorvatské živelnosti a srdečnosti. Mezi zajímavosti zdejšího letoviska patří především amfiteátr Arena, Herkulova brána, pozůstatky římského divadla, triumfální oblouk rodiny Sergiů, římská mozaika nebo Augustův chrám.