Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Last Minute zájezdy a dovolená Itálie

Nalezeno 16 výsledků

Itálie Last Minute zájezdy a dovolená 2022 / 2023

Last minute zájezdy Itálie all inclusive. Jste milovníky jižanského temperamentu, antických památek, rušného nočního života či dlouhých písečných pláží? Pokud ano, pak je právě pro vás připravena naše nabídka last minute a super last minute zájezdů do Itálie, s nimiž prožijete skvělou dovolenou u moře i v horských střediscích Italských Alp! Ať už toužíte po zimní či letní dovolené, Itálie vám má rozhodně co nabídnout!

Last minute dovolená Itálie

Mezi nejnavštěvovanější místa Itálie, kam si u nás můžete koupit last minute dovolenou do Itálie, patří zejména krásná města, jako jsou Benátky, Řím či Florencie, letoviska Bibione, Lago di Garda, romantická Elba, Sicílie, Sardinie, Toskánsko a pak také horská střediska Alta Valtellina, Arabba - Marmolada, Livigno, Val di Fiemme či Marilleva- Folgarida, která nabízejí komfortní zázemí pro vaši spokojenou last minute lyžařskou dovolenou v Itálii..

Last minute zájezdy Itálie

Last minute zájezdy do Itálie jsou skvělou volbou, pokud hledáte levné ceny zájezdů nebo plánujete svou dovolenou na poslední chvíli. V našich last moment balíčcích zájezdů naleznete nejen last minute zájezdy do Itálie, ale také zájezdy super last minute do Itálie, s nimiž vyrazíte na dovolenou do několika málo dní po vyřízení vaší objednávky. Pro zimní sezónu máme pro vás do Itálie last minute lyžařské zájezdy, které potěší zvláště příznivce lyžování v Alpách.