Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Elba dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Elba Itálie all inclusive. Ostrov Elba, jeden z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře, je ideálním místem pro vaši letní dovolenou! Krásná příroda se zde snoubí s bohatou historií, písečnými plážemi a jedinečnými památkami, které vás zcela okouzlí. Vydejte se poznat jedinečné kouzlo ostrova Elba a prožijte nezapomenutelnou dovolenou provoněnou vůní květin, plnou slunce, vodních radovánek i odpočinku ve stínu slunečníků.

Dovolená na ostrově Elba

Dovolená na Elbě. Užijete si zde procházky romantickými zátokami, potápění v okolí potopených lodí, bohatý noční život, nákupy a mnoho dalšího. Vypravte se na dovolenou do Itálie a navštivte na dovolené nejkrásnější letoviska Elby. Zájezdy na Elbu v sobě zahrnují ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění all inclusive pobytu, polopenze i snídaní. Věříme, že budete s naší nabídkou plně spokojeni a užijete si krásnou dovolenou na Elbě!

Zájezdy Elba Itálie all inclusive. Ostrov Elba, to jsou nádherné pláže, spousta slunce, unikátní památky i bohatá historie! Je jedním z nejmalebnějších ostrovů Itálie a Středozemního moře vůbec. Elba je kouzelným místem, které skýtá ideální podmínky pro potápění, turistiku, cyklistiku, ale také poklidné procházky po malebném pobřeží či odpočinek v romantických zátokách, které skýtají jedinečný klid a soukromí. Vydejte se poznat krásy jedinečného ostrova Elby a prožijte zde nezapomenutelnou dovolenou!

Zájezdy na Elbu

Proč na zájezdy na Elbu? Naše cestovní agentura pro vás připravila opravdu bohatou nabídku pobytových zájezdů, s nimiž navštívíte nejkrásnější letoviska Elby a poznáte její jedinečnou kulturu. Pobytové zájezdy na Elbu zahrnují ubytování v hotelu či apartmánu, některé hotelové služby a samozřejmě možnost zajištění stravy. Sami si při vyplňování objednávky zvolíte, zda máte zájem o pobyt all inclusive, polopenzi, snídaně či pobyt bez zajištění stravy. Apartmány i hotely na Elbě se nacházejí v bezprostřední blízkosti pláží a poskytují kvalitní komfort ubytování.

Vydejte se na Elbu po stopách Napoleona Bonaparta

Nádherný ostrov Elba, známý nejen svými nádhernými plážemi, ale také díky Napoleonu Bonaparte, který zde jistou dobu pobýval. Můžete navštívit nádherné památky, užít si bohatý noční život nebo se vydat na krásné písečné pláže místních letovisek. Mezi ty nejznámější patří hlavní město Portoferraio, Porto Azzuro, Rio Marina, Capoliveri, Innamorata, Magazzini, Marciana Maria, Marina di Campo, Nisporto či Procchio. Užijete si zde jedinečné zážitky při potápění v okolí potopených lodí, šnorchlování, windsurfing, vodní lyžování i jízdu na vodním skútru. Věříme, že si svou dovolenou na Elbě skvěle užijete.