Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Arabba - Marmolada

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Arabba - Marmolada dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Arabba - Marmolada Itálie. Chcete prožít svou dovolenou sportem a vyhříváním pod teplými slunečními paprsky? Vydejte se s námi do střediska Arabba na severu Itálie a užijte si skvěle upravené sjezdovky, které ocení především milovníci adrenalinu a rychlých sjezdů. Areál není příliš vhodný pro příznivce snowboardingu a freeridu, zato lyžaři si užijí skvělé chvíle strávené na ledovci Marmolada, přezdívaném též Královna Dolomit. Marmolada je jedno z nejžádanějších ski center celých Alp, nachází se na okruhu Sella Ronda a mezi alpskými lyžařskými středisky je pojem.

Lyžařské středisko Arabba vám zajistí skvělé prožití zimní dovolené plné sportu, adrenalinu a zábavy. Areál vás okouzlí krásnou scenérií Dolomit, běžeckými okruhy a pěšími tůrami, které můžete podnikat do okolí Arabby. Po zakoupení skipasu Dolomity můžete sportovat ve všech lokalitách, které jsou propojeny okruhem Sella Ronda. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů do Arabba - Marmolada v Itálii a poznávejte krásy italských hor!

Dovolená v Arabba - Marmolada

Rádi byste prožili svou zimní dovolenou v lokalitě Arabba na severu Itálie v Alpách, jednoho z významných alpských středisek? Vydejte se s námi a užijte si skvěle upravované svahy, převážně uměle zasněžené, vhodné především pro milovníky adrenalinu a rychlé jízdy díky své prudkosti. Příznivci snowboardingu a freeridu si v tomto areálu moc neužijí, ale mohou vyzkoušet běžecký okruh nebo lyžovaní na ledovci Marmolada. Dovolená v Arabba - Marmolada je skvělá volba pro všechny milovníky lyžování i snowboardingu.

Zájezdy do Arabba - Marmolada

Vydejte se do jedinečného lyžařského střediska Arabba a prožijte úžasnou dovolenou plnou sněhových radovánek! S našimi zájezdy do Arabby zažijete chvíle plné adrenalinu a úžasu při pohledu na alpskou přírodu. Mezi turisty jsou nejvíce oblíbené lyžařské zájezdy do Arabby, které vám zajistí nekonečné hodiny plné sportu a zábavy. Po zakoupení skipasu Dolomity můžete lyžovat ve všech střediscích, které jsou propojeny okruhem Sella Ronda.

Nádherný ledovec Marmolada

Lyžařský areál nabízí 15 kilometrů sjezdovek a je označován jako nejkrásnější a nejžádanější ski centrum v celých Alpách. Ledovec je též nazýván Královna Dolomit a v jeho výšce 2 950 metrů ve stanici lanovky Serauta můžete navštívit muzeum Marmolada, které připomíná smutnou historii Dolomit za první světové války, kdy se v těchto místech bojovalo a padlo spoustu vojáků na obou stranách fronty.