Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Alta Valtellina

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Alta Valtellina dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená Alta Valtellina Itálie. Máte v oblibě lyžování v Alpách, snowboarding, pohyb na běžkách nebo výlety do nádherné přírody? Navštivte lyžařskou oblast Alta Valtellina v Alpách nacházející se v blízkosti hranic Itálie se Švýcarskem a užijte si spoustu zábavy na skvěle upravených svazích s neobvyklým převýšením a komfort lyžařských středisek, která spadají pod oblast Alta Valtellina. Patří mezi ně Livigno, Bormio, San Colombano a Santa Caterina. V areálech je pro vás připraven nespočet různých sjezdovek, běžeckých tratí a snowpark.

Dovolená v Alta Valtelina

Dovolená v Alta Valtellina vás překvapí příjemnými cenami, dobrou dostupností do všech středisek a možností návštěvy tenisové haly, squashových kurtů, restaurací, barů a různých diskoték, ale i skvělého nakupovaní v bezcelní zóně, ke kterému lákají někdy až neuvěřitelné ceny. Samozřejmostí je také možnost zakoupení skipasu. Tak neváhejte a objednejte si svou zimní dovolenou právě teď!

Toužíte prožít svou zimní dovolenou lyžováním nebo snowboardingem na skvěle upravených svazích? Vydejte se s námi do oblasti Alta Valtellina nacházející se na hranici Itálie se Švýcarskem a užijte si pobyt v jednom ze středisek, která spadají do oblasti. Trávit dovolenou můžete ve středisku Livigno, San Colombano, Bormio a Santa Caterina. V Alta Valtellina naleznete nejen náročné sjezdovky pro zkušené lyžaře, ale na své si přijdou i začátečníci nebo nenároční sportovci. Oblast vás okouzlí především špičkovou kvalitou areálu a nádhernou neposkvrněnou přírodou.

Zájezdy do oblasti Alta Valtellina

Zaujala vás lyžařská oblast Alta Valtellina? S našimi zájezdy do Alta Valtellina si užijete skvělou dovolenou plnou zábavy, sportu a adrenalinu, stačí si jen objednat! Areál vás překvapí příjemnými cenami a dobrou dostupností skibusem či lanovkou. Mezi turisty jsou nejvíce oblíbené lyžařské zájezdy do Alta Valtellina, které vám zajistí spoustu hodin strávené zábavou, sportem a odpočinkem.

Kam zajít po lyžování?

Nejste příznivci zimních sportů, ale rádi si protáhnete tělo nebo jen potřebujete trochu oddych? Vyberte si z nabídky areálu a hurá do toho! Odpočinout se můžete v termálním bazénu a tělo protáhnout při squashi, tenisu nebo se jen tak posadit a vyzkoušet speciality horských chat, restaurací, barů a diskoték. A co takhle nakupování, milé dámy? V letovisku Livigno, zóně bez celních poplatků, si jistě díky někdy až neuvěřitelným cenám vyberete to pravé.