Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Sicílie

Nalezeno 60 výsledků
1 2 3 4 5 6 Další

Sicílie dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Sicílie Itálie all inclusive.  Krásná Sicílie, největší ostrov u jižního pobřeží Itálie, skvělé místo pro vaši dovolenou. Ačkoli ekonomicky chudá, je Sicílie bohatá na krásné přírodní scenérie, písečné pláže, teplé moře, kvalitní rekreační střediska a nádherné historické památky, které na ostrově zanechaly starověké říše Řecka, Říma či Normané. Sicilské hotely poskytují standardně kvalitní hotelové služby, hotely a apartmány se nacházejí blízko pláží, jsou vybaveny klimatizovanými pokoji, bazény, restauracemi a poskytují pobyty se stravou all inclusive.

Dovolená na Sicílii. Zájezdy na Sicílii vás přivedou do známých sicilských letovisek Giardini Naxos, Messina, Taormina, která poskytují výborné podmínky pro odpočinek na pláži, koupání či potápění. Dovolenou na Sicílii můžete prožít výlety po památkách nebo do historických měst, jako jsou Syrakusy, Agrigento, Cefalu nebo Palermo. Na programu vašeho zájezdu na Sicílii by neměl chybět výlet na sopku Etnu nebo výlet lodí na Liparské ostrovy se sopkou Vulcano. Dovolená Sicílie Itálie se zájezdy all inclusive za jedinečné ceny.

Zájezdy Sicílie Itálie all inclusive. Sicílie, největší ostrov Itálie, křižovatka starověkých národů uprostřed Středozemního moře, kdysi obilnice Říma, dnes nejchudší z italských regionů. Při vyslovení slova Sicílie se každému vybaví jiný symbol pro tento ostrov. Někomu sopka Etna, někomu Palermo a sicilská mafie, dalšímu zase Archimédes a město Syrakusy. Sicílie je ale především nádherný subtropický ostrov s mnoha letovisky na pobřeží, krásnými plážemi, čistým mořem, činnou sopku a mnoha antickými i středověkými památkami, které na ostrov lákají turisty z celého světa, aby na vlastní oči shlédli kus světových dějin. Není divu, že zájezdy na Sicílii patří k těm nejoblíbenějším do Itálie.

Zájezdy na Sicílii

Proč na zájezdy na Sicílii? Pokud toužíte zažít krásnou, slunnou dovolenou u moře, proloženou mnoha výlety, jsou zájezdy na Sicílii tou pravou volbou. Výborné subtropické klima umožňuje koupání a potápění v moři od května do října a během letních měsíců vystoupá teplota vody až na 26 °C. Sicílie má v letoviscích moderní hotely na pobřeží, nacházející se nedaleko pláží, v blízkosti pobřežních promenád plných restaurací s výbornou italskou kuchyní. Pobytové zájezdy na Sicílii si můžete objednat se snídaní, s polopenzí či se stravou all inclusive. Zájezdy na Sicílii míří především do známých letovisek, jako jsou například Syrakusy, Taormina, Messina, Giardini Naxos, Catania, Agrigento nebo hlavní město Sicílie Palermo.

Dovolená s výlety na Sicílii

Svou dovolenou na Sicílii si můžete okořenit mnoha výlety. Za návštěvu jistě stojí hlavní město Sicílie Palermo, kde nejeden turista jistě vzpomene na známé filmy o italské mafii. Jedno z nejslavnějších měst Sicílie jsou Syrakusy, kterými prošla celá historie ostrova a kde se nacházejí unikátní antické památky. Vaše dovolená na Sicílii by nebyla úplná, pokud byste nenavštívili město Agrigento a jeho sedm antických chrámů. Dalším výborným tipem na výlet je městečko Giardini Naxos, které bylo první sicilskou kolonii Řecka. V Cefalu zase najdete nejstarší katedrálu a nejkrásnější stavbu Sicílie Duomo, kterou zde ve středověku zbudovali Normané. Pokud se chcete vydat na namáhavější výlet, doporučujeme výlet na stále činnou sopku Etnu, její 3.330 m n. m. vám dá jistě zabrat nebo můžete navštívit Liparské ostrovy se sopkou Vulcano. Ke krátkému poznávacímu pobytu si můžete objednat eurovíkend s průvodcem, na kterém během pár dnů uvidíte Etnu, Catanii i Taormina.